
Шестерні для м'ясорубки Orion OR-MG01, OR-MG02 оригінальний комплект 3шт
984 ₴
777,36 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 073090-3
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
Оригінальний повний комплект - шестерні 3шт для м'ясорубки Orion OR-MG02, OR-MG01
Велика шестерня:
- Ø81 мм;
- 46 зубів;
- висота 18 мм;
- довжина валу 77 мм;
- діаметр валу 12 мм;
- шестигранник Ø9 мм.
Середня шестерня:
- Ø27/Ø79 мм;
- 14/78 зубів;
- висота 37 мм;
- посадка на вал Ø8мм.
Мала шестерня:
- Ø46/Ø18 мм;
- 54/16 зубів;
- висота 35 мм;
- посадка на вал Ø8 мм.
Поширена причина зломки рухомих елементів редуктора м'ясорубки - потрапляння в м’ясоприємник твердих предметів під час роботи: осколків кісток, кухонних вилок, ножів, ложок тощо.
При експлуатації м'ясорубок, незалежно від бренду чи моделі, рухомі ножі та решітки поступово затуплюються. Завдяки використанню деталей з гострими ріжучими краями, навантаження на шестерні знижується. Це значно подовжує експлуатаційний термін всієї електром'ясорубки. Рекомендується після ремонту редуктора м'ясорубки використовувати нові ріжучі елементи.
Заміна шестерней вимагає максимально видалити з редуктора залишки старої змазки з дрібними частинками, фрагментами пластику та нанести нову.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Orion |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Шестерня |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд товару | Orion |
| Висота середньої шестерні | 37 мм |
| Діаметр | 81 мм |
| Діаметр великої шестерні | Ø81 мм |
| Діаметр вала | 12 мм |
| Діаметри середньої шестерні | Ø27/Ø79 мм |
| Довжина вала | 74 мм |
| Довжина вала великої шестерні | 74 мм |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Категорія аксесуарів | До м'ясорубок |
| Кількість одиниць для перерахунку | 3 |
| Кількість одиниць, шт | 3 |
| Кількість зубів | 15/54, 15/31 и 46 |
| Кількість зубців великої шестерні | 46 |
| Кількість зубців малої шестерні | 16/54 |
| Кількість зубців середньої шестерні | 14/78 |
| Кількість предметів, шт | 3 |
| Комплект постачання | Шестерні для м'ясорубки 3шт |
| Комплектація | Набір |
| Матеріал | Харчовий пластик, метал |
| Моделі | OR-MG01, OR-MG02 |
| Призначення | До м'ясорубок |
| Розміри середньої шестерні | Ø27/Ø79/h37 мм |
| Серія | Побутова |
| Сумісність | Orion OR-MG01, OR-MG02 |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для бару, Для дому, Для шпиталю, Для ресторану |
| Тип | Шестерні (Шківи) |
| Тип аксесуара | Шестерні |
| Тип зубців | Прямі, косі |
| Тип з'єднання зі шнеком | Шестигранник |
| Тип хвостовика шнека | Шестигранний стрижень |
| Тип шестерні | Велика основна, середня та мала запобіжна |
| Товщина | 18 мм |
| Товщина великої шестерні | 18 мм |
| Колір | Білий |
- Ціна: 777,36 ₴










