-21%

Шестерня для м'ясорубки Tefal Le Hachoir 1700 1800 1500 ME701 ME710 8574.84 ME700188 8574.88 ME701188 ME71083E середня
295 ₴
233,05 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 097070-ME701
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Середня біла шестерня для м'ясорубки Tefal Le Hachoir 1700 1800 1500 ME701 ME710 8574.84 ME700188 8574.88 ME701188 ME71083E
- Ø66/Ø25 мм;
- 52/12 зубів;
- висота - 42 мм;
- отвір - Ø8 мм.
Підходить до моделей:
| ME700113/35 | ME702161/350 |
| ME700131/35 | ME71013E/350 |
| ME700141/350 | ME71013E/35A |
| ME700150/350 | ME710162/350 |
| ME700153/35 | ME710162/35A |
| ME700160/35 | ME71083E/350 |
| ME700161/35 | ME71083E/35A |
| ME700178/35 | ME710850/350 |
| ME700188/350 | ME710850/35A |
| ME701188/350 | ME711889/350 |
| ME702131/350 | ME711889/35A |
Поширена причина зломки рухомих елементів редуктора м'ясорубки - потрапляння в м’ясоприємник твердих предметів під час роботи: осколків кісток, кухонних виделок, ножів, ложок тощо.
При експлуатації м'ясорубок, незалежно від бренду чи моделі, рухомі ножі та решітки поступово затуплюються. Завдяки використанню деталей з гострими ріжучими краями, навантаження на шестерні знижується. Це значно подовжує експлуатаційний термін всієї електром'ясорубки. Рекомендується після ремонту редуктора м'ясорубки використовувати нові ріжучі елементи.
Заміна шестерней вимагає максимально видалити з редуктора залишки старої змазки з дрібними частинками, фрагментами пластику й нанести нову.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Вид запчастини | Шестерня |
| Стан | Новий |
| Матеріал | |
| Матеріал | Харчовий пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Тип аксесуара | Шестерні |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Особливості | Білий харчовий пластик |
| Сумісність | Tefal Le Hachoir 1700 1800 1500 ME701 ME710 8574.84 ME700188 8574.88 ME701188 ME71083E |
| Серія | Le Hachoir 1700 1800 1500 |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Комплектація | Поштучно |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Сфера використання | Для бару, Для дому, Для шпиталю, Для ресторану |
| Комплект постачання | Шестерня для м'ясорубки |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Діаметр | Ø25/Ø66 мм |
| Розміри | Ø25/Ø66/h42 |
| Кількість зубів | 12/52 |
| Висота | 42 мм |
| Моделі | 1700 1800 1500 ME701 ME710 8574.84 ME700188 8574.88 ME701188 ME71083E |
| Тип зубців | Прямі |
| Тип шестерні | Проміжна середня |
| Діаметр отвору під вал | 8 мм |
| Кількість зубців середньої шестерні | 12/52 |
| Висота середньої шестерні | 42 мм |
| Бренд товару | Tefal |
| Діаметри середньої шестерні | Ø25/Ø66 мм |
| Призначення шестерні | У знижувальний редуктор |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Призначення | До м'ясорубок |
| Категорія аксесуарів | До м'ясорубок |
| Тип | Шестерні (Шківи) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 233,05 ₴






