original
-21%

Двигун для м'ясорубки Liberton LMG-26BST, LMG-28BST, LMG-001T, LMG-26T, LMG-28STS, LMG-202T, LMG-05TS оригінал
1 240 ₴
979,60 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 056242
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оригінальний двигун 8830 для м'ясорубки Liberton LMG-26BST, LMG-28BST, LMG-001T, LMG-26T, LMG-28STS, LMG-202T, LMG-05TS
- довжина валу 25 мм;
- кількість зубців на валу - 7;
- діаметр валу двигуна 8 мм;
- кількість проводів - 4;
- кріпильні отвори: 45х26мм;
- розмір статора 80х73 мм;
- товщина статора 30 мм.
Встановлено на моделях:
| LMG-001T | LMG001T | LMG 001T |
| LMG-03TJS | LMG03TJS | LMG 03TJS |
| LMG-04T | LMG04T | LMG 04T |
| LMG-05TS | LMG05TS | LMG 05TS |
| LMG-202T | LMG202T | LMG 202T |
| LMG-26BST | LMG26BST | LMG 26BST |
| LMG-26T | LMG26T | LMG 26T |
| LMG-28BST | LMG28BST | LMG 28BST |
| LMG-28STS | LMG28STS | LMG 28STS |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Мотор |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд товару | Liberton |
| Діаметр вала | 8 мм |
| Довжина вала | 25 мм |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Категорія аксесуарів | До м'ясорубок |
| Клас ізоляції | B (130°C) |
| Клас енергоефективності | IE1 |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Кількість зубців на валу | 7 |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Кількість обмоток збудження | 2 |
| Кількість обертів за хвилину | 14000 - 17000 |
| Кількість рухомих крильчаток | 1 |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Кількість дротів | 4 |
| Кількість електрощіток | 2 |
| Комплект постачання | Двигун м'ясорубки |
| Комплектація | Поштучно |
| Максимальна потужність, Вт | 1500 |
| Максимальна робоча температура | 130 град. |
| Максимальна сила струму | 07:00:00 |
| Максимальна температура | 130°C |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Матеріал вала | Сталь |
| Матеріал крильчатки | Пластик |
| Моделі | LMG-26BST, LMG-28BST, LMG-001T, LMG-26T, LMG-28STS, LMG-202T, LMG-05TS |
| Модель двигуна | 8830 |
| Потужність короткого замикання | 1500 W |
| Потужність, Вт | 450 |
| Призначення | До м'ясорубок |
| Напруга | 220 - 240 V |
| Напруга живлення | 220 - 240 V |
| Номінальна потужність, Вт | 450 |
| Номінальна напруга живлення | 220 - 240 V |
| Особливості | Original |
| Розмір статора | 80 х 73 мм |
| Відстань між кріпильними отворами | 26 х 45 мм |
| Реверс | Так |
| Серія | Побутова |
| Сила тока | 03:00:00 |
| Система охолодження двигуна | Самоохолодження, залежна |
| Сумісність | Liberton LMG-26BST, LMG-28BST, LMG-001T, LMG-26T, LMG-28STS, LMG-202T, LMG-05TS |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Ступінь захисту | IP00 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для бару, Для дому, Для шпиталю, Для ресторану |
| Термозапобіжник | Да |
| Тип | Двигуни |
| Тип збудження | Послідовне |
| Тип двигуна | Універсальний колекторний |
| Тип напруги живлення | Змінне |
| Тип підшипників | Підшипник ковзання |
| Товщина статора | 30 мм |
| Частота змінного струму | 50-60 Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 979,60 ₴






