Топ продаж
-21%

Шнек для м'ясорубки Tefal NE20
505 ₴
398,95 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 097209
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шнек для м'ясорубки Тефаль HV2
SS-989843
- довжина шнека 114 мм;
- "діаметр" шестикутника під ніж 9 мм;
- висота шестикутника під ніж 4 мм;
- довжина спіралі 60 мм.
Встановлений на м'ясорубках HV2, HV4, HV8:
| NE205 | NE608 | NE410 | NE445 |
| NE2051 | NE6081 | NE4108 | NE4451 |
| NE205138 | NE608138 | NE410838 | NE445138 |
| NE210 | NE610 | NE411 | NE448 |
| NE2101 | NE6101 | NE4111 | NE4488 |
| NE210138 | NE610138 | NE411137 | NE448838 |
| NE210140 | NE682 | NE4118 | NE458 |
| NE6828 | NE411837 | NE4581 | |
| NE682830 | NE458137 | ||
| NE685 | |||
| NE6858 | |||
| NE685838 |
А також на кухонних комбайнах:
| QB207 | QB319 | QB515 |
| QB2071 | QB3198 | QB515D38 |
| QB207138 | QB319838 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Шнек |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд товару | Tefal |
| Діаметр носової частини | 6,6 мм |
| Довжина | 114 мм |
| Довжина запобіжного хвостовика | 24 мм |
| Довжина спіральної частини | 60 мм |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Категорія аксесуарів | До м'ясорубок |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Комплект постачання | Шнек для м'ясорубки |
| Комплектація | Поштучно |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав, сталь, пластик |
| Матеріал втулки | Пластик |
| Матеріал носової частини | Сталь |
| Матеріал спіралі | Алюмінієвий сплав |
| Матеріал хвостовика | Сталь |
| Можна мити у воді | Так |
| Можна мити в посудомийній машині | Ні |
| Призначення | До м'ясорубок |
| Особливості | Металевий шнек |
| Посадкове місце під ніж | Шестикутник |
| Розмір посадкового місця для ножа | 9 мм - за ребрами; 8 мм - по гранях |
| Розмір хвостовика | 9 мм - за ребрами; 8 мм - по гранях |
| Серія | HV2 |
| Сумісність | Tefal |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для бару, Для дому, Для шпиталю, Для ресторану |
| Тип | Шнеки |
| Тип аксесуара | Шнеки |
| Тип запобіжника | Відламний сталевий хвостовик під час заклинювання шнека |
| Тип хвостовика шнека | Шестигранний стрижень |
| Тип шнека | Під односторонній ніж |
| Колір втулки | Білий, сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 398,95 ₴




