Топ продаж
-21%

Ніж м'ясорубки Moulinex HV8 PRO ME610 ME625 ME645 ME66 ME665 ME62513E ME625166 ME645B3E ME665B3E ME688832
585 ₴
462,15 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 067465-ME645
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж для м'ясорубки Moulinex HV8 PRO ME610 ME625 ME645 ME66 ME665 ME62513E ME625166 ME645B3E ME665B3E ME688832
- розмір ножа по зовнішньому краю - 55 мм;
- товщина - 9 мм;
- квадратний отвір посадки на шнек - 10x10 мм;
- матеріал - нержавіюча сталь.
Решітка м'ясорубки, як і ніж, виконує подібні функції. Ці деталі взаємопов'язані і працюють в парі. Якщо ріжучі кромки одного елемента затуплюються, вся система відмовляється працювати, м'ясорубка перестає якісно перемелювати м'ясо. Для відновлення робочого процесу недостатньо замінити тільки ножа чи сітку. Ми радимо змінювати одночасно з ножем також і Решітка. Завдяки цьому:
- істотно скорочується час, витрачений на приготування м'ясного фаршу;
- поліпшується якість готових страв;
- знижується ймовірність поломок втулок і шестерень.
Рекомендується при купівлі рухомого ножа придбати відповідну сітку. Одночасна заміна основних різальних деталей забезпечить максимальну ефективність всієї м'ясорубки.
Підходить до моделей:
| ME610130/350 | ME665B65/350 |
| ME61013E/350 | ME686827/35A |
| ME610165/350 | ME686832/35A |
| ME625131/350 | ME687832/35A |
| ME625131/35A | ME688825/35A |
| ME62513E/350 | ME688827/35A |
| ME625166/350 | ME688827/35A |
| ME630139/350 | ME688832/35A |
| ME630139/35A | ME720H30/350 |
| ME640832/350 | ME730127/350 |
| ME640832/35A | ME730132/350 |
| ME645B3E/350 | ME740H25/350 |
| ME660832/350 | ME740H30/350 |
| ME660832/35A | ME740H27/350 |
| ME661827/350 | ME850D27/350 |
| ME661827/35A | ME850D30/350 |
| ME665B31/350 | ME850D81/350 |
| ME665B3E/350 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид запчастини | Ніж |
| Виробник | Moulinex |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип аксесуара | Ножі для м'ясорубки |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Можна мити в посудомийній машині | Так |
| Серія | HV8 PRO ME6... |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Комплектація | Поштучно |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Комплект постачання | Ніж для м'ясорубки 1шт |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Можна мити у воді | Так |
| Товщина | 9 мм |
| Тип ножа | Односторонній, правосторонній |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |
| Товщина ножа | 9 мм |
| Отвір у ножі | Квадрат |
| Розмір квадратного отвору в ножі | 10 x 10 мм |
| Зовнішній розмір ножа | 54 мм |
| Моделі | ME610 ME625 ME645 ME66 ME665 ME62513E ME625166 ME645B3E ME665B3E ME688832 |
| Бренд товару | Moulinex |
| Сумісність | Moulinex HV8 PRO ME610 ME625 ME645 ME66 ME665 ME62513E ME625166 ME645B3E ME665B3E ME688832 |
| Сфера використання | Для бару, Для дому, Для шпиталю, Для ресторану |
| Призначення | До м'ясорубок |
| Категорія аксесуарів | До м'ясорубок |
| Тип | Ножі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 462,15 ₴






