комплект
-21%

Оригінал ніж та решітка для м'ясорубки Zelmer 986, 886, ZMM1482, ZMM1483 №8 односторонній
555 ₴
438,45 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 114144-4
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оригінальний комплект - ніж №8 односторонній та котлетна сітка для м'ясорубки Zelmer 986, 886, ZMM1482, ZMM1483
Параметри ножа:
- зовнішній розмір 54 мм;
- товщина 9 мм;
- квадратний отвір посадки на шнек 10x10 мм.
Параметри решітки:
- зовнішній діаметр 62 мм;
- товщина 6 мм;
- діаметр отворів 4 мм;
- діаметр центрального отвору 9 мм.
Підходить до моделей:
| 886.8 | ZMM0908 |
| 886.80 | ZMM0984 |
| 886.84 | ZMM1480 |
| 986.80 | ZMM1482 |
| 986.82 | ZMM1483 |
| 986.83 | ZMM1484 |
| 986.84 | ZMM1486 |
| 986.85 | ZMM1487 |
| 986.86 | ZMM1488 |
| 986.87 | |
| 986.88 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelmer |
| Країна виробник | Польща |
| Вид запчастини | Ніж |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд товару | Zelmer |
| Зовнішній розмір ножа | 54 мм |
| Діаметр отворів | 4 мм |
| Діаметр решітки | 62 мм |
| Діаметр центрального отвору | 9 мм |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Категорія аксесуарів | До м'ясорубок |
| Кількість одиниць, шт | 2 |
| Кількість предметів, шт | 2 |
| Комплект постачання | Ніж та решітка для м'ясорубки |
| Комплектація | Набір |
| Можна мити у воді | Так |
| Призначення | До м'ясорубок |
| Особливості | Original |
| Отвір у ножі | Квадрат |
| Розмір квадратного отвору в ножі | 10 x 10 мм |
| Серія | 986, 886 |
| Сумісність | Zelmer 986, 886, ZMM1482, ZMM1483 |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Сфера використання | Для бару, Для дому, Для шпиталю, Для ресторану |
| Тип | Ножі |
| Тип аксесуара | Ножі для м'ясорубки |
| Тип кріплення решітки | Паз, проріз |
| Тип ножа | Односторонній, правосторонній |
| Тип решітки | Котлетна, середня |
| Товщина | 9 мм |
| Товщина ножа | 9 мм |
| Товщина решітки | 6 мм |
| Матеріал | |
| Матеріал | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 438,45 ₴










