Топ продаж
-21%

Мала шестерня для м'ясорубки Tefal Le Hachoir 1700 1800 1500 ME701 ME710 8574.84 ME700188 8574.88 ME701188 ME71083E
324 ₴
255,96 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 097068
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шестерня мала для м'ясорубки Тефаль
- Ø17/Ø33 мм;
- 11/41 зубів;
- висота 39 мм;
- посадка на вал Ø6 мм
Підходить до моделей: Tefal le Hachoir 1500, 1800 і пр.
Поширена причина поломки рухомих елементів редуктора м'ясорубки - потрапляння до мясоприемник твердих предметів під час роботи: осколків кісток, кухонних виделок, ножів, ложок тощо
При експлуатації м'ясорубок, незалежно від бренду або моделі, рухомі ножі та решітки поступово затупляются. Завдяки використанню деталей з гострими ріжучими краями, навантаження на шестерні знижуються. Це суттєво подовжує експлуатаційний термін всій електром'ясорубки. Рекомендується після ремонту редуктора м'ясорубки використовувати нові ріжучі елементи.
При заміні шестерень необхідно максимально видалити з редуктора залишки старого мастила з дрібними частинками, уламками пластику і нанести нову.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Шестерня |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд товару | Tefal |
| Висота | 39 мм |
| Висота малої шестерні | 39 мм |
| Діаметр | Ø17/Ø33 мм |
| Діаметр отвору під вал | 6 мм |
| Діаметри малої шестерні | Ø17/Ø33 мм |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Категорія аксесуарів | До м'ясорубок |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Кількість зубів | 11/41 |
| Кількість зубців малої шестерні | 11/41 |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Комплект постачання | Шестерня для м'ясорубки |
| Комплектація | Поштучно |
| Моделі | 1700 1800 1500 ME701 ME710 8574.84 ME700188 8574.88 ME701188 ME71083E |
| Призначення | До м'ясорубок |
| Призначення шестерні | У знижувальний редуктор |
| Особливості | Запобіжна шестерня |
| Розміри | Ø17/Ø33/h39 |
| Серія | HV8 |
| Сумісність | Tefal Le Hachoir 1700 1800 1500 ME701 ME710 8574.84 ME700188 8574.88 ME701188 ME71083E |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для бару, Для дому, Для шпиталю, Для ресторану |
| Тип | Шестерні (Шківи) |
| Тип аксесуара | Шестерні |
| Тип зубців | Прямі, косі |
| Тип шестерні | Мала, запобіжна |
| Колір | Білий |
| виготовлення | Харчовий білий пластик, лиття |
| Матеріал | |
| Матеріал | Харчовий пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 255,96 ₴










