-21%

Решітка для м'ясорубки Kambrook середня
379 ₴
299,41 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 049171
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сітка (сітка) середня котлетна для м'ясорубки Kambrook
Діаметр решітки для м'ясорубки по зовнішньому краю 62 мм.
Товщина сітки для м'ясорубки 6 мм.
Діаметр отворів 4 мм
Діаметр центрального отвору 9 мм.
Встановлюється з Ніж для м'ясорубки Kambrook
Підходить до моделей: AMG500, KMG401, KMG400 та ін.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kambrook |
| Країна виробник | Польща |
| Вид запчастини | Решітка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд товару | Kambrook |
| Діаметр | 62 мм |
| Діаметр отворів | 4 мм |
| Діаметр центрального отвору | 9 мм |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Категорія аксесуарів | До м'ясорубок |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Комплект постачання | Решітка для м'ясорубки |
| Комплектація | Поштучно |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | До м'ясорубок |
| Сумісність | Kambrook |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Сфера використання | Для бару, Для дому, Для шпиталю, Для ресторану |
| Тип | Решітки |
| Тип кріплення решітки | Паз, проріз |
| Тип решітки | Котлетна, середня |
| Товщина | 6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299,41 ₴


