original
-21%

Оригінал шнек та ніж №5 двохсторонній для м'ясорубки Zelmer 586.5A, 587.54, 686.5A, ZMM0805, ZMM1005, ZMM1054
1 012 ₴
799,48 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 114201-2
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оригінальний комплект - шнек з муфтою та двохсторонній ніж до м'ясорубки Zelmer 586.5A, 587.54, 686.5A, 687.5, ZMM0505, ZMM0554, ZMM0805, ZMM0815, ZMM0854, ZMM0905, ZMM0954, ZMM1005, ZMM1006, ZMM1054, ZMM1554
Параметри ножа:
- зовнішній розмір ножа 47 мм;
- товщина 5 мм;
- квадратний отвір посадки на шнек 9 x 9 мм
Параметри шнека:
- довжина шнека з муфтою 107мм;
- довжина шнека без муфти 88 мм;
- квадрат під ніж 9х9 мм;
- муфта в комплекті.
Цей набір може бути встановлений на таких моделях:
| ZMM4050 | ZMM0954 | 887.89 | 987.54 |
| ZMM4045 | ZMM0905 | 887.6 | 687.5 A |
| ZMM3854 | ZMM0854 | 887.59 | 687.54 |
| ZMM3853 | ZMM0815 | 887.54 | 687.5 |
| ZMM3851 | ZMM0805 | 887.53 | 686.5 A |
| ZMM1805 | ZMM0705 | 887.52 | 686.5 |
| ZMM1554 | ZMM0554 | 887.5 | 587.54 |
| ZMM1064 | ZMM0505 | 887.4 | 586.5 A |
| ZMM1059 | Z88654 | 887.3 | 586.54 A |
| ZMM1054 | Z8865 | 886.54 | 586.54 |
| ZMM1006 | Z6865 | 886.5 | 586.5 |
| ZMM1005 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelmer |
| Країна виробник | Польща |
| Вид запчастини | Шнек |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд товару | Zelmer |
| Зовнішній розмір ножа | 47 мм |
| Довжина | 107 мм |
| Довжина шнека | 107 мм |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Категорія аксесуарів | До м'ясорубок |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Кількість предметів, шт | 2 |
| Комплект постачання | Шнек та ніж м'ясорубки |
| Комплектація | Набір |
| Матеріал | Неіржавка сталь, харчовий пластик, алюмінієвий сплав, сталь |
| Моделі | 586 587 686 687 887 987 ZMM0554 ZMM0805 ZMM0815 ZMM1005 ZMM1054 ZMM3851 |
| Призначення | До м'ясорубок |
| Особливості | Original |
| Отвір у ножі | Квадрат |
| Розмір квадратного отвору в ножі | 9 x 9 мм |
| Серія | Diana |
| Сумісність | Zelmer 586.5A, 587.54, 686.5A, 687.5, ZMM0505, ZMM0554, ZMM0805, ZMM0815, ZMM0854, ZMM0905, ZMM0954, ZMM1005, ZMM1006, ZMM1054, ZMM1554 |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Сфера використання | Для бару, Для дому, Для шпиталю, Для ресторану |
| Тип | Набори |
| Тип аксесуара | Ножі |
| Тип ножа | Двосторонній, правосторонній |
| Тип шнека | Під двосторонній ніж #5 |
| Товщина | 4,5 мм |
| Товщина ножа | 4,5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799,48 ₴










