original
-21%

Оригінал шестерня для м'ясорубки Zelmer Diana середня
327 ₴
258,33 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 114002
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шестерня середня для м'ясорубки Zelmer
00793636 (1870004)
- Ø66/Ø23 мм;
- 41/9 зубів;
- загальна висота 32 мм;
- отвір Ø7 мм.
Підходить до всього модельного ряду м'ясорубок Zelmer
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelmer |
| Країна виробник | Польща |
| Вид запчастини | Шестерня |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд товару | Zelmer |
| Висота | 32 мм |
| Висота середньої шестерні | 32 мм |
| Діаметр | Ø66/Ø24 мм |
| Діаметр отвору під вал | 7 мм |
| Діаметри середньої шестерні | Ø66/Ø24 мм |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Категорія аксесуарів | До м'ясорубок |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Кількість зубів | 9/41 |
| Кількість зубців середньої шестерні | 41/9 |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Комплект постачання | Шестерня для м'ясорубки |
| Комплектація | Поштучно |
| Моделі | yyy |
| Призначення | До м'ясорубок |
| Особливості | Original |
| Розміри | Ø24/Ø66/h32 мм |
| Розміри середньої шестерні | Ø24/Ø66/h32 мм |
| Серія | Побутова |
| Сумісність | Zelmer |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Сфера використання | Для бару, Для дому, Для шпиталю, Для ресторану |
| Тип | Шестерні (Шківи) |
| Тип зубців | Косі |
| Тип шестерні | Проміжна, середня |
| виготовлення | Лиття, пластик |
| Матеріал | |
| Матеріал | Харчовий пластик |
| Колір | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 258,33 ₴





