original
-21%

Ніж для м'ясорубки Braun Power Plus G1500, G1300, G3000, G1100 нержавіюча сталь
340 ₴
268,60 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 21008726
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж з нержавіючої сталі для м'ясорубки Braun Power Plus G1500, G1300, G3000, G1100
- Зовнішній розмір ножа 48 мм.
- Товщина 5 мм
- Квадратний отвір 9x9 мм
Підходить до моделей: G1100C, G1100K, G1300, G1500, G3000, KGZ3, KGZ31, KGZ4, MK-MG1501
Решітка м'ясорубки, як і ніж, виконує подібні функції. Ці деталі взаємопов'язані і працюють в парі. Якщо ріжучі кромки одного елемента затуплюються, вся система відмовляється працювати, м'ясорубка перестає якісно перемелювати м'ясо. Для відновлення робочого процесу недостатньо замінити тільки ножа чи сітку. Ми радимо змінювати одночасно з ножем також ирешетку. Завдяки цьому:
- Істотно скорочується час, витрачений на приготування м'ясного фаршу.
- Поліпшується якість готових страв.
- Знижується ймовірність поломок втулок і шестерень.
Рекомендується при купівлі рухомого ножа придбати відповідну сітку. Одночасна заміна основних різальних деталей забезпечить максимальну ефективність всієї м'ясорубки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Braun |
| Країна виробник | Польща |
| Вид запчастини | Ніж |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд товару | Braun |
| Зовнішній розмір ножа | 48 мм |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Категорія аксесуарів | До м'ясорубок |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Кількість лез ножа | 4 |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Комплект постачання | Ніж для м'ясорубки |
| Комплектація | Поштучно |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |
| Моделі | 4195 G3000 G1300 G1100 G1500 |
| Призначення | До м'ясорубок |
| Отвір у ножі | Квадрат |
| Розмір квадратного отвору | 9 x 9 мм |
| Серія | Power Plus 4195 |
| Сумісність | Braun Power Plus 1300 4195 G3000 G1300 G1100 G1500 |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Сфера використання | Для бару, Для дому, Для шпиталю, Для ресторану |
| Тип | Ножі |
| Тип ножа | Односторонній, правосторонній |
| Товщина | 5 мм |
| Товщина ножа | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 268,60 ₴




