original
-21%

Ніж м'ясорубки Bosch ProPower MFW66020 MFW67440 MFW67600 MFW68640 MFW68660 MFW68680 CNFW6 CNFW7 оригінал харчова нержавіюча сталь
979 ₴
773,41 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 018526-NE688837
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оригінальний ніж з нержавіючої сталі для м'ясорубки Bosch ProPower MFW66020 MFW67440 MFW67600 MFW68640 MFW68660 MFW68680 CNFW6 CNFW7 CNFW8
Встановлено на моделях:
| MFW66020/01 | MFW68640/02 |
| MFW66020/02 | MFW68660/01 |
| MFW66020GB/01 | MFW68660/02 |
| MFW66020GB/02 | MFW68680/01 |
| MFW67440/01 | MFW68680/02 |
| MFW67440/02 | CNFW6 |
| MFW67600/01 | CNFW7 |
| MFW67600/02 | CNFW8 |
| MFW68640/01 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид запчастини | Ніж |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип аксесуара | Ножі для м'ясорубки |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Можна мити в посудомийній машині | Так |
| Серія | ProPower MFW6.... CNFW6 CNFW7 CNFW8 |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Комплект постачання | Ніж для м'ясорубки 1шт |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Можна мити у воді | Так |
| Товщина | 9 мм |
| Тип ножа | Односторонній, правосторонній |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |
| Товщина ножа | 9 мм |
| Отвір у ножі | Квадрат |
| Розмір квадратного отвору в ножі | 10 x 10 мм |
| Зовнішній розмір ножа | 54 мм |
| Моделі | MFW66020 MFW67440 MFW67600 MFW68640 MFW68660 MFW68680 CNFW6 CNFW7 CNFW8 |
| Бренд товару | Bosch |
| Сфера використання | Для бару, Для дому, Для шпиталю, Для ресторану |
| Тип | Ножі |
| Сумісність | Bosch ProPower MFW66020 MFW67440 MFW67600 MFW68640 MFW68660 MFW68680 CNFW6 CNFW7 CNFW8 |
| Призначення | Для м'яса |
| Категорія аксесуарів | До м'ясорубок |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Комплектація | Поштучно |
| Країна-виробник товару | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 773,41 ₴










