original
-21%

Тубус в зборі для м'ясорубки Crownberg CB-3074 CB-4211 CB-4212 CB-4214 CB-4215 CB-4216 (172232-5-CB4211)
1 985 ₴
1 568,15 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 172232-5-CB4211
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тубус в зборі до м'ясорубки Crownberg CB-3074 CB-4211 CB-4212 CB-4214 CB-4215 CB-4216
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CROWNBERG |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Корпус (тубус) |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип аксесуара | Тубус |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав, сталь |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Призначення | До м'ясорубок |
| Категорія аксесуарів | До м'ясорубок |
| Тип | Тубуси |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Особливості | Original |
| Сумісність | Crownberg CB-3074 CB-4211 CB-4212 CB-4214 CB-4215 CB-4216 |
| Можна мити в посудомийній машині | Ні |
| Серія | Побутова |
| Кількість предметів, шт | 5 |
| Комплектація | Набір |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Сфера використання | Для бару, Для дому, Для шпиталю, Для ресторану |
| Кількість решіток | 1 |
| Комплект постачання | Тубус у зборі для м'ясорубки |
| Кількість одиниць, шт | 5 |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Розміри | Ø54/s4 |
| Кількість одиниць для перерахунку | 5 |
| Можна мити у воді | Так |
| Діаметр решітки | 54 мм |
| Товщина | 4,5 мм |
| Діаметр центрального отвору | 7,5 мм |
| Тип ножа | Односторонній, правосторонній |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |
| Тип кріплення решітки | Вушка |
| Товщина ножа | 4,5 мм |
| Товщина решітки | 4 мм |
| Отвір у ножі | Квадрат |
| Зовнішній розмір ножа | 47 мм |
| Моделі | CB-3074 CB-4211 CB-4212 CB-4214 CB-4215 CB-4216 |
| Тип аксесуара | Тубус м'ясорубки |
| Бренд товару | Crownberg |
| Кількість «вушок» | 2 |
| Ширина вушка | 6 мм |
| Довжина вуса | 2 мм |
| Кількість вушок решітки | 2 |
| Висота вушка | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 568,15 ₴










