original
-21%

Шнек та ніж м'ясорубки Crownberg CB-3074 CB-4211 CB-4212 CB-4214 CB-4215 CB4216 CB-1054 CB-4213 CB-4217 оригінал (172196-2-CB4216)
673 ₴
531,67 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 172196-2-CB4216
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оригінальний комплект ніж та шнек до м'ясорубки Crownberg CB-3074 CB-4211 CB-4212 CB-4214 CB-4215 CB-4216 CB-1054 CB-4213 CB-4217
- зовнішній розмір ножа 47 мм;
- товщина 4,5 мм;
- квадратний отвір 8,5 x 8,5 мм;
- довжина шнека 120 мм;
- посадочне місце ножа - квадрат 8 х 8 мм;
- "діаметр" шестикутника 9 мм;
- довжина спіралі 75 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CROWNBERG |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Шнек |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип аксесуара | Шнек |
| Матеріал | Метал |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Призначення | До м'ясорубок |
| Категорія аксесуарів | До м'ясорубок |
| Тип | Шнеки |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Особливості | Original |
| Сумісність | Crownberg CB-3074 CB-4211 CB-4212 CB-4214 CB-4215 CB-4216 CB-1054 CB-4213 CB-4217 |
| Можна мити в посудомийній машині | Ні |
| Серія | Побутова |
| Кількість предметів, шт | 2 |
| Комплектація | Набір |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Сфера використання | Для бару, Для дому, Для шпиталю, Для ресторану |
| Комплект постачання | Шнек та ніж для м'ясорубки |
| Кількість одиниць, шт | 2 |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Кількість одиниць для перерахунку | 2 |
| Можна мити у воді | Так |
| Товщина | 4,5 мм |
| Тип ножа | Односторонній, правосторонній |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |
| Товщина ножа | 4,5 мм |
| Отвір у ножі | Квадрат |
| Розмір квадратного отвору в ножі | 8,5 x 8,5 мм |
| Зовнішній розмір ножа | 47 мм |
| Моделі | CB-3074 CB-4211 CB-4212 CB-4214 CB-4215 CB-4216 CB-1054 CB-4213 CB-4217 |
| Тип аксесуара | Шнек |
| Бренд товару | Crownberg |
Інформація для замовлення
- Ціна: 531,67 ₴










