Топ продаж
-21%

Мішки пилососа Gorenje Hip Hop VCED13HB BW3803 VC1411B VC1615G VCED11HG VCED11H IY одноразові тканинні 3,5л 10шт
933 ₴
737,07 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 043514-10-VCED13HB
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тканинні одноразові мішки 10шт для пилососа Gorenje Hip Hop VCED13HB Type BW3803 VC1411B VC1615G VCED11HG VCED11H IY
Встановлено на таких моделях:
| VC1411B | 450860 |
| VC1615G | 450859 |
| VCED11HG | 474336 |
| VCED11HIY | 572692 |
| VCED13HB | 474337 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Україна |
| Вид запчастини | Повітряний фільтр |
| Призначення | Для пилесосу |
| Стан | Новий |
| Тип аксесуара | Мішок (одноразовий) |
| Тип пилососа | Побутовий пилосос |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд товару | Gorenje |
| Діаметр отвору в картоні | 50 мм |
| Діаметр отвору по гумці | 30 мм |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Категорія аксесуарів | До пилососів, парогенераторам, мийкам |
| Кількість одиниць для перерахунку | 10 |
| Кількість одиниць, шт | 10 |
| Кількість предметів, шт | 10 |
| Комплект постачання | Одноразові мішки — 10 шт. |
| Комплектація | Набір |
| Матеріал | Синтетична тканина, картон |
| Матеріал рамки | Картон |
| Моделі | VCED13HB, BW3803, VC1411B, VC1615G, VCED11HG, VCED11HIY |
| Можна мити у воді | Немає |
| Об'єм | 3,5л |
| Об'єм, л | 3.5 |
| Особливості | Збільшений об'єм |
| Розмір рамки | 112 x 95 мм |
| Серія | Hip Hop Type BW3803 |
| Сумісність | Gorenje Hip Hop VCED13HB Type BW3803 VC1411B VC1615G VCED11HG VCED11H IY |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Мішки |
| Тип мішка | Одноразові |
| Тип сміття | Для крупного сміття та дрібного пилу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 737,07 ₴










