Топ продаж
-21%

Мішки пилососа Clatronic BS1207 BS1210 BS1214 BS1216 BS1227 BS1238 BS1400 BS1300 BS1301 одноразові тканинні 3,5л 7шт
671 ₴
530,09 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 021514-7-BS1207
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тканинні одноразові мішки 7шт для пилососа Clatronic BS1207 BS1210 BS1214 BS1216 BS1227 BS1238 BS1400 BS1300 BS1301
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Clatronic |
| Країна виробник | Україна |
| Вид запчастини | Повітряний фільтр |
| Призначення | Для пилесосу |
| Стан | Новий |
| Тип аксесуара | Мішок (одноразовий) |
| Тип пилососа | Побутовий пилосос |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд товару | Clatronic |
| Діаметр отвору в картоні | 50 мм |
| Діаметр отвору по гумці | 30 мм |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Категорія аксесуарів | До пилососів, парогенераторам, мийкам |
| Кількість одиниць для перерахунку | 7 |
| Кількість одиниць, шт | 7 |
| Кількість предметів, шт | 7 |
| Комплект постачання | Одноразові мішки — 7 шт. |
| Комплектація | Набір |
| Матеріал | Синтетична тканина, картон |
| Матеріал рамки | Картон |
| Моделі | BS1207, BS1210, BS1214, BS1216, BS1227, BS1238, BS1400, BS1300, BS1301 |
| Можна мити у воді | Немає |
| Об'єм | 3,5л |
| Об'єм, л | 3.5 |
| Особливості | Збільшений об'єм |
| Розмір рамки | 112 x 95 мм |
| Серія | Clatronic BS1207, BS1210, BS1214, BS1216, BS1227, BS1238, BS1400, BS1300, BS1301 |
| Сумісність | Clatronic BS1207, BS1210, BS1214, BS1216, BS1227, BS1238, BS1400, BS1300, BS1301 |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Мішки |
| Тип мішка | Одноразові |
| Тип сміття | Для крупного сміття та дрібного пилу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 530,09 ₴










