Топ продаж
-21%

Мішки пилососа Gorenje Black Jack VCK1300EA Typhoon VCK1301W Asteroid VCK1400EA Comet VCK1500EA Asteroid II одноразові 3,5л 7шт
671 ₴
530,09 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 043514-7-VCK1300EA
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тканинні одноразові мішки 7шт для пилососа Gorenje Black Jack VCK1300EA VC-H3305, Typhoon VCK1301W VC-H3613, Asteroid VCK1400EA, Comet VCK1500EA VC-H3311E, Asteroid II VCK1401WII VCK1501RII VC-H3317
Встановлено на таких моделях:
| VC1411CMBU | 678631 |
| VC1611CMBK | 686079 |
| VCEA11CMBK | 686152 |
| VCEA11CMBU | 678521 |
| VCK1300EA | 152169 |
| VCK1400EA | 150006 |
| VCK1500EA | 139837 |
| VCK1401W II | 312846 |
| VCK1501R II | 312792 |
| VCK1301W | 287983 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Україна |
| Вид запчастини | Повітряний фільтр |
| Призначення | Для пилесосу |
| Стан | Новий |
| Тип аксесуара | Мішок (одноразовий) |
| Тип пилососа | Побутовий пилосос |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд товару | Gorenje |
| Діаметр отвору в картоні | 50 мм |
| Діаметр отвору по гумці | 30 мм |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Категорія аксесуарів | До пилососів, парогенераторам, мийкам |
| Кількість одиниць для перерахунку | 7 |
| Кількість одиниць, шт | 7 |
| Кількість предметів, шт | 7 |
| Комплект постачання | Одноразові мішки — 7 шт. |
| Комплектація | Набір |
| Матеріал | Синтетична тканина, картон |
| Матеріал рамки | Картон |
| Моделі | VCK1300EA, VC-H3305, VCK1301W, VC-H3613, VCK1400EA, VCK1500EA VC-H3311E, VCK1401WII, VCK1501RII, VC-H3317 |
| Можна мити у воді | Немає |
| Об'єм | 3,5л |
| Об'єм, л | 3.5 |
| Особливості | Збільшений об'єм |
| Розмір рамки | 112 x 95 мм |
| Серія | Black Jack, Asteroid VC-H3305, Typhoon VC-H3613, Comet VC-H3311E, Asteroid II VC-H3317 |
| Сумісність | Gorenje Black Jack VCK1300EA VC-H3305, Typhoon VCK1301W VC-H3613, Asteroid VCK1400EA, Comet VCK1500EA VC-H3311E, Asteroid II VCK1401WII VCK1501RII VC-H3317 |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Мішки |
| Тип мішка | Одноразові |
| Тип сміття | Для крупного сміття та дрібного пилу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 530,09 ₴










