Топ продаж
-21%

Мішок пилососа Dirt Devil Cooper M7008 M7007 Swifty M7015 M1550 Advantage 2200 Arion 6060 6110 Picco багаторазовий тканинний 3,5л
563 ₴
444,77 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 214827-M7008
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тканинний багаторазовий мішок для пилососа Dirt Devil Cooper M7008 M7007 Swifty M7015 M1550 M1559, Advantage 2200 2201 2202 2210 2303 2418, Arion 6060 6080 6110 6111 6112 6113 6120 6130, Picco M1400 M1460 M1470
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип аксесуара | Мішок (багаторазовий) |
| Вид запчастини | Повітряний фільтр |
| Виробник | Dirt Devil |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Призначення | Для пилесосу |
| Тип пилососа | Побутовий пилосос |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Тканина, пластик |
| Об'єм | 3,5л |
| Тип сміття | Для крупного сміття та дрібного пилу |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Моделі | Cooper M7008 M7007 Swifty M7015 M1550 M1559, Advantage 2200 2201 2202 2210 2303 2418, Arion 6060 6080 6110 6111 6112 6113 6120 6130, Picco M1400 M1460 M1470 |
| Діаметр отвору по гумці | 24 мм |
| Розмір рамки | 84 x 82 мм |
| Матеріал рамки | Пластик |
| Діаметр отвору в пластику | 40 мм |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Сумісність | Dirt Devil Cooper M7008 M7007 Swifty M7015 M1550 M1559, Advantage 2200 2201 2202 2210 2303 2418, Arion 6060 6080 6110 6111 6112 6113 6120 6130, Picco M1400 M1460 M1470 |
| Категорія аксесуарів | До пилососів, парогенераторам, мийкам |
| Тип | Мішки |
| Тип мішка | Багаторазові |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Комплектація | Поштучно |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Комплект постачання | Багаторазовий мішок - 1шт |
| Серія | Побутова |
| Особливості | Збільшений об'єм |
| Бренд товару | Dirt Devil |
| Об'єм, л | 3.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 444,77 ₴










