Топ продаж
-21%

Мішок пилососа Hoover Capture TCP1401 TCP2010 CP31011 TCP1805 TCP2005 TCP2011 TCP2105 TCP2120 багаторазовий 3,5л
563 ₴
444,77 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 186842-TCP2010
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тканинний багаторазовий мішок для пилососа Hoover Capture TCP1401 TCP2010 CP31011 TCP1805 TCP2005 TCP2011 TCP2105 TCP2120
Встановлений на таких моделях:
| TCP 1401 019 | TCP1401 019 | TCP1401019 |
| TCP 1805 011 | TCP1805 011 | TCP1805011 |
| TCP 2005 011 | TCP2005 011 | TCP2005011 |
| TCP 2010 019 | TCP2010 019 | TCP2010019 |
| TCP 2011 011 | TCP2011 011 | TCP2011011 |
| TCP 2105 011 | TCP2105 011 | TCP2105011 |
| TCP 2120 019 | TCP2120 019 | TCP2120019 |
| CP71 | CP31011 | CP41011 |
| CP50 | CP70 | CP50011 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип аксесуара | Мішок (багаторазовий) |
| Вид запчастини | Повітряний фільтр |
| Виробник | Hoover |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Призначення | Для пилесосу |
| Тип пилососа | Побутовий пилосос |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Тканина, пластик |
| Об'єм | 3,5 л |
| Об'єм, л | 3.5 |
| Тип сміття | Для крупного сміття та дрібного пилу |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Діаметр отвору по гумці | 33 мм |
| Розмір рамки | 114 x 95 мм |
| Матеріал рамки | Пластик |
| Діаметр отвору в пластику | 50 мм |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Сумісність | Hoover Capture TCP1401 TCP2010 CP31011 TCP1805 TCP2005 TCP2011 TCP2105 TCP2120 CP50 CP70 CP71 CP41011 CP50011 |
| Категорія аксесуарів | До пилососів, парогенераторам, мийкам |
| Тип | Мішки |
| Тип мішка | Багаторазові |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Комплектація | Поштучно |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Комплект постачання | Багаторазовий мішок - 1шт |
| Серія | Capture |
| Особливості | Збільшений об'єм |
| Бренд товару | Hoover |
| Моделі | CP70 TCP1401 TCP2010 CP31011 TCP1805 TCP2005 TCP2011 TCP2105 TCP2120 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 444,77 ₴










