original
-21%

Решітка м'ясорубки Tefal Wizzo QB30, QB31, Bake Partner QB52, Masterchef Compact QB20 котлетна 4,5мм нержавійка оригінал
481 ₴
379,99 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 097491-QB31
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оригінальна сітка з нержавіючої сталі для приготування котлетного фарша для м'ясорубки кухонного комбайна Tefal Wizzo QB30, QB31, Bake Partner QB52, Masterchef Compact QB20
- діаметр решітки - 54 мм;
- товщина - 3,5 мм;
- діаметр отворів - 4,5 мм;
- кількість отворів - 33;
- діаметр центрального отвору - 7 мм;
- ширина вушка - 15 мм;
- висота вушка - 2 мм.
Встановлено на моделях:
| QB207138/700 |
| QB307538/900 |
| QB309838/900 |
| QB317538/900 |
| QB319838/900 |
| QB525838/870 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Країна виробник | Польща |
| Вид запчастини | Решітка |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд товару | Tefal |
| Тип аксесуара | Решітка, сітка, сито |
| Висота вушка | 2 мм |
| Діаметр | 54 мм |
| Діаметр отворів | 4,5 мм |
| Діаметр решітки | 54 мм |
| Діаметр центрального отвору | 7 мм |
| Довжина вуса | 2 мм |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Категорія аксесуарів | До м'ясорубок |
| Кількість «вушок» | 2 |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Кількість отворів | 33 |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Кількість решіток | 1 |
| Кількість вушок решітки | 2 |
| Комплект постачання | Решітка для м'ясорубки |
| Комплектація | Поштучно |
| Матеріал решітки | Нержавіюча сталь |
| Моделі | QB317538, QB319838, QB307538, QB525838, QB207138, QB31E838, QB309838 |
| Можна мити у воді | Так |
| Можна мити в посудомийній машині | Так |
| Призначення | До м'ясорубок |
| Призначення решітки | Для котлетного фаршу |
| Особливості | Оригінальна харчова неіржавка сталь |
| Розміри | Ø54/s3,5 |
| Серія | Wizzo QB30, QB31, Bake Partner QB52, Masterchef Compact QB20 |
| Сумісність | Tefal Wizzo QB30, QB31, Bake Partner QB52, Masterchef Compact QB20 |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Сфера використання | Для бару, Для дому, Для шпиталю, Для ресторану |
| Тип | Решітки |
| Тип аксесуара | Решітки |
| Тип кріплення решітки | Вушка |
| Тип решітки | Середня, котлетна |
| Товщина | 3,5 мм |
| Товщина решітки | 3,5 мм |
| Ширина вушка | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 379,99 ₴










