Топ продаж
-21%

Двигун для пилососа Bosch GAS35 GAS55 (018917-GAS35)
1 985 ₴
1 568,15 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 018917-GAS35
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мотор для пилососа Bosch GAS35 GAS55
Звертаємо вашу увагу! Виробник пилососів в одній і тій же моделі пилососа може використовувати різні типи та розміри двигунів залежно від партії та року випуску.
Перш, ніж зробити покупку, перевірте відповідність розмірів вашого двигуна.
При вимірюваннях допустима різниця у розмірі ±2 мм.
Якщо ви сумніваєтеся у правильності вибору, надішліть нам фотографії та розміри вашого двигуна, і ми проконсультуємо вас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Двигун |
| Призначення | Для пилесосу |
| Стан | Новий |
| Тип пилососа | Строительный пылесос |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд товару | Bosch |
| Висота | 133 мм |
| Висота виступу отвору всмоктування | ------ |
| Висота турбіни | 50 мм |
| Виступ на отвори всмоктування | Немає |
| Діаметр | 133 мм |
| Діаметр кожуха обмотки | 93 мм |
| Діаметр кожуха турбіни | 133 мм |
| Діаметр отвору всасування | 32 мм |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Категорія аксесуарів | До пилососів, парогенераторам, мийкам |
| Клас ізоляції | F |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Кількість обмоток збудження | 2 |
| Кількість обертів за хвилину | 32000 |
| Кількість рухомих крильчаток | 1 |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Кількість електрощіток | 2 |
| Комплект постачання | Мотор пилососа |
| Комплектація | Поштучно |
| Максимальна потужність, Вт | 1600 |
| Максимальна споживана потужність | 1600 |
| Максимальна сила струму | 8 А |
| Максимальна температура | 155°C |
| Моделі | GAS35 GAS55 |
| Потужність заклиненого мотора | 2000 W |
| Потужність, Вт | 1600 |
| Напруга живлення | 220 - 240 V |
| Зовнішній діаметр виступу | ------ |
| Номінальна напруга живлення | 230 V |
| Особливості | Висока продуктивність. Бездоганні експлуатаційні властивості Надійність. Великий ККД. Енергоефективність. |
| Серія | hhh |
| Система охолодження двигуна | Самоохолодження, залежна |
| Сумісність | Bosch GAS35 GAS55 |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Двигуни |
| Тип аксесуара | Двигун |
| Тип збудження | Послідовне |
| Тип двигуна | Універсальний колекторний |
| Тип напруги живлення | Змінне |
| Тип за кількістю стадій вакуумування | Одностадійний |
| Тип за способом проходження повітряного потоку | Проточний, прямоточний, сквозной |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 568,15 ₴










