Топ продаж
-21%

Мішок пилососа Gorenje G-Force Lite VCEA28GLBK VCEA23GLR VCEA21GLW VC2222GLBU TPC01 VCEA22GLBU VCEA21GLBL VC2223GLR багаторазовий
435 ₴
343,65 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 043523-VCEA28GLBK
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Багаторазовий тканинний мішок для пилососа Gorenje G-Force Lite VCEA28GLBK VCEA23GLR VCEA21GLW VC2222GLBU TPC01 VCEA22GLBU VCEA21GLBL VC2223GLR VC2221GLW VC2221GLBL
Встановлений на таких моделях:
| VC2221GLBL | 731466 |
| VC2221GLW | 678681 |
| VC2222GLBU | 685854 |
| VC2223GLR | 685877 |
| VCEA21GLBL | 731465 |
| VCEA21GLW | 678490 |
| VCEA22GLBU | 678491 |
| VCEA23GLR | 731456 |
| VCEA28GLBK | 731459 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Україна |
| Вид запчастини | Повітряний фільтр |
| Призначення | Для пилесосу |
| Стан | Новий |
| Тип аксесуара | Мішок (багаторазовий) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Синтетична тканина, пластик |
| Об'єм | 3,2 л |
| Моделі | VCEA28GLBK, VCEA23GLR, VCEA21GLW, VC2222GLBU, TPC01, VCEA22GLBU, VCEA21GLBL, VC2223GLR, VC2221GLW, VC2221GLBL |
| Матеріал мішка | Мікроволокно |
| Особливості | Збільшений об'єм |
| Серія | G-Force Lite TPC01 |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Сфера використання | Для дому |
| Об'єм, л | 3,2 |
| Тип сміття | Для крупного сміття та дрібного пилу |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Можна мити у воді | Так |
| Засіб відкривання мішка | Планка |
| Діаметр отвору по пластику | 46 мм |
| Діаметр отвору по гумці | 30 мм |
| Розмір рамки | 110 х 100 мм |
| Довжина фіксаційної планки | 190 мм |
| Тип монтажа | У рамку-тримач усередині пилососа |
| виготовлення | Флізелінова тканина, пластикові рамки та планка-фіксатор |
| Бренд товару | Gorenje |
| Сумісність | Gorenje G-Force Lite VCEA28GLBK VCEA23GLR VCEA21GLW VC2222GLBU TPC01 VCEA22GLBU VCEA21GLBL VC2223GLR VC2221GLW VC2221GLBL |
| Категорія аксесуарів | До пилососів, парогенераторам, мийкам |
| Тип | Мішки |
| Тип мішка | Багаторазові |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Комплектація | Поштучно |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Комплект постачання | Багаторазовий мішок - 1шт |
| Колір | Білий, Сірий |
| Матеріал рамки | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 343,65 ₴










