
Двигун пилососу Electrolux UltraFlex EUF86IW EUF87TM EUF87TMT EUF8ANIMAL CER1 EUF8ANIMAT EUF8GREEN EUF8GREENT
1 449 ₴
1 144,71 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 031502-EUF87TMT
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
Двигун на пилосос Electrolux UltraFlex EUF86IW, EUF87TM, EUF87TMT, EUF8ANIMAL, CER1, EUF8ANIMAT, EUF8GREEN, EUF8GREENT
Зверніть увагу: виробники пилососів постійно вносять зміни у конструкцію техніки. На ту саму модель пилососа, залежно від дати випуску чи партії, можуть встановлюватися різні мотори. Тому пошук лише за назвою моделі не гарантує 100% сумісності. Перед покупкою обов'язково звірте форму і фізичні розміри (висоту і діаметр) вашого двигуна з параметрами в карточці товару, порівняйте тип кріплень та потужність.
Якщо ви сумніваєтеся, зверніться до наших менеджерів – ми обов'язково допоможемо підібрати деталь за серійним номером чи фото вашого двигуна.
Основна причина виходу мотора з ладу – перегрів через погану тягу. Щоб новий двигун прослужив довго, обов'язково замініть фільтри та мішок для збирання пилу. Встановлення нової запчастини зі старими забитими фільтрами може призвести до передчасної поломки.
Може бути встановлений на моделях:
| EUF86IW |
| EUF87TM |
| EUF87TMT |
| EUF8ANIMAL |
| EUF8ANIMAT |
| EUF8GREEN |
| EUF8GREENT |
| Основні | |
|---|---|
| Вид запчастини | Двигун |
| Виробник | Electrolux |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для пилесосу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип аксесуара | Двигун |
| Особливості | Висока продуктивність. Бездоганні експлуатаційні властивості Надійність. Великий ККД. Енергоефективність. |
| Серія | UltraFlex EUF8...CER1 |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Потужність, Вт | 1400 |
| Комплект постачання | Мотор пилососа |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Діаметр | 110 мм |
| Висота | 105 мм |
| Моделі | EUF86IW, EUF87TM, EUF87TMT, EUF8ANIMAL, CER1, EUF8ANIMAT, EUF8GREEN, EUF8GREENT |
| Тип двигуна | Універсальний колекторний |
| Бренд товару | Electrolux |
| Максимальна споживана потужність | 1400 W |
| Кількість обертів за хвилину | 32000 |
| Напруга живлення | 220 - 240 V |
| Тип напруги живлення | Змінне |
| Клас ізоляції | F |
| Максимальна температура | 155°C |
| Частота змінного струму | 50 Hz |
| Максимальна сила струму | 8 A |
| Тип збудження | Послідовне |
| Номінальна напруга живлення | 230 V |
| Тип підшипників кочення | 608 |
| Кількість обмоток збудження | 2 |
| Кількість електрощіток | 2 |
| Діаметр кожуха обмотки | 90 мм |
| Виступ на отвори всмоктування | Да |
| Діаметр отвору всасування | 30 мм |
| Діаметр кожуха турбіни | 110 мм |
| Система охолодження двигуна | Самоохолодження, залежна |
| Товщина кожуха крильчатки | 31 мм |
| Кількість рухомих крильчаток | 1 |
| Тип за способом проходження повітряного потоку | Проточний, прямоточний, сквозной |
| Тип за кількістю стадій вакуумування | Одностадійний |
| Зовнішній діаметр виступу | 30 мм |
| Висота виступу отвору всмоктування | 5 мм |
| Потужність короткого замикання | 2200 W |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Категорія аксесуарів | До пилососів, парогенераторам, мийкам |
| Тип | Двигуни |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сумісність | Electrolux UltraFlex EUF86IW, EUF87TM, EUF87TMT, EUF8ANIMAL, CER1, EUF8ANIMAT, EUF8GREEN, EUF8GREENT |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Комплектація | Поштучно |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Розміри | 110 x 105 мм |
- Ціна: 1 144,71 ₴










