original
-21%

Двигун пилососу Rowenta City Space RO2433WA RO2443WA RO2544WA RO2611EA RO2711EA RO2759EA Power Space RO2125GA RO2321EA оригінал
1 499 ₴
1 184,21 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 21016035-RO2711EA
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оригінальний двигун на пилосос Rowenta City Space RO2433WA RO2443WA RO2544WA RO2611EA RO2711EA RO2759EA Power Space RO2125GA RO2321EA
- загальна висота - 113 мм;
- діаметр - 107 мм;
- споживана потужність - 600 Вт.
Встановлений на моделях:
| RO242301/4Q0 | RO2669EA/4Q0 |
| RO2423WA/4Q0 | RO2669EA/4Q1 |
| RO2433WA/4Q0 | RO252201/4Q0 |
| RO244101/4Q0 | RO2522WA/4Q0 |
| RO2441WA/4Q0 | RO2523WA/4Q0 |
| RO2441WA/4Q1 | RO2529WA/4Q0 |
| RO2443WA/4Q0 | RO2543WA/4Q0 |
| RO2443WA/4Q1 | RO254401/4Q0 |
| RO245101/4Q0 | RO2544WA/4Q0 |
| RO2451WA/4Q0 | RO2561WA/4Q0 |
| RO2455WA/4Q0 | RO2710EA/4Q0 |
| RO2465WA/4Q0 | RO2711EA/4Q0 |
| RO2611EA/4Q0 | RO2712EA/4Q0 |
| RO2614EA/4Q0 | RO2715EA/4Q0 |
| RO2643EA/4Q0 | RO2719EA/4Q0 |
| RO2645EA/4Q0 | RO2727EA/4Q0 |
| RO2645EA/4Q1 | RO2759EA/4Q0 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rowenta |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Двигун |
| Призначення | Для пилесосу |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип аксесуара | Двигун |
| Особливості | Original |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Номінальна потужність, Вт | 600 |
| Потужність, Вт | 600 |
| Комплект постачання | Мотор пилососа |
| Діаметр | 107 мм |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Висота | 113 мм |
| Моделі | RO2433WA RO2443WA RO2544WA RO2611EA RO2711EA RO2759EA |
| Тип двигуна | Універсальний колекторний |
| Максимальна споживана потужність | 600 W |
| Кількість обертів за хвилину | 32000 |
| Напруга живлення | 220 - 240 V |
| Тип напруги живлення | Змінне |
| Клас ізоляції | F |
| Максимальна температура | 155°C |
| Частота змінного струму | 50 Hz |
| Максимальна сила струму | 5 A |
| Тип збудження | Послідовне |
| Номінальна напруга живлення | 230 V |
| Тип підшипників кочення | 608 |
| Кількість обмоток збудження | 2 |
| Кількість електрощіток | 2 |
| Діаметр кожуха обмотки | 83 мм |
| Виступ на отвори всмоктування | Да |
| Діаметр отвору всасування | 30 мм |
| Діаметр кожуха турбіни | 107 мм |
| Система охолодження двигуна | Самоохолодження, залежна |
| Товщина кожуха крильчатки | 26 мм |
| Кількість рухомих крильчаток | 1 |
| Тип за способом проходження повітряного потоку | Проточний, прямоточний, сквозной |
| Тип за кількістю стадій вакуумування | Одностадійний |
| Зовнішній діаметр виступу | 36 мм |
| Висота виступу отвору всмоктування | 6 мм |
| Потужність короткого замикання | 3000 W |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Бренд товару | Rowenta |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Категорія аксесуарів | До пилососів, парогенераторам, мийкам |
| Тип | Двигуни |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сумісність | Rowenta City Space RO2433WA RO2443WA RO2544WA RO2611EA RO2711EA RO2759EA |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Комплектація | Поштучно |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Розміри | 107 x 111 мм |
| Серія | Mini Space RO18.... Power Space RO21.... City Space RO24.... RO25.... RO26.... RO27.... |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 184,21 ₴










