Топ продаж
-21%

Решітка для м'ясорубки Kenwood Chef KVC50 KVL80 KMX76 KMC570 KVL40 KM400 KVC65 груба 16мм
555 ₴
438,45 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 050136-KVC50
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Груба сітка для м'ясорубки кухонного комбайна Kenwood Chef KVC50 KVL80 KMX76 KMC570 KVL40 KM400 KVC65
- діаметр решітки - 62 мм;
- товщина сітки - 6 мм;
- діаметр отворів - 16 мм;
- діаметр центрального отвору - 9 мм.
Підходить до моделей:
| KCC9040S | KM331 | KMC550 | KMX76 |
| KCC9060S | KM335 | KMC560 | KMX77 |
| KM001 | KM336 | KMC570 | KMX80 |
| KM002 | KM340 | KMC577 | KMX81 |
| KM003 | KM346 | KMC5xx | KMX82 |
| KM005 | KM400 | KMM020 | KMX83 |
| KM006 | KM410 | KMM023 | KMX84 |
| KM007 | KM416 | KMM025 | KMX86 |
| KM010 | KM417 | KMM027 | KMX93 |
| KM011 | KM440 | KMM040 | KMX95 |
| KM013 | KM460 | KMM050 | KMX97 |
| KM020 | KM500 | KMM060 | KMX98 |
| KM021 | KM502 | KMM063 | KMX99 |
| KM023 | KM506 | KMM700 | KVC30 |
| KM030 | KM600 | KMM705 | KVC31 |
| KM040 | KM610 | KMM710 | KVC50 |
| KM070 | KM615 | KMM715 | KVC51 |
| KM080 | KM630 | KMM750 | KVC53 |
| KM082 | KM631 | KMM760 | KVC54 |
| KM083 | KM635 | KMM770 | KVC65 |
| KM084 | KM636 | KMM777 | KVC70 |
| KM086 | KM640 | KMX50 | KVC73 |
| KM089 | KM646 | KMX51 | KVC74 |
| KM094 | KM800 | KMX52 | KVL40 |
| KM096 | KM810 | KMX53 | KVL41 |
| KM200 | KM816 | KMX54 | KVL60 |
| KM201 | KM840 | KMX55 | KVL61 |
| KM210 | KMC010 | KMX56 | KVL63 |
| KM220 | KMC015 | KMX57 | KVL64 |
| KM230 | KMC030 | KMX58 | KVL80 |
| KM240 | KMC050 | KMX59 | KVL84 |
| KM242 | KMC053 | KMX60 | KVL85 |
| KM250 | KMC500 | KMX61 | MA570 |
| KM290 | KMC505 | KMX64 | MA571 |
| KM300 | KMC506 | KMX71 | MA575 |
| KM310 | KMC510 | KMX75 | PM500 |
| KM315 | KMC515 | KMX750 | A900 |
| KM316 | KAX950ME | KMX754 | A950 |
| KM330 | AT950A | AT950 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kenwood |
| Країна виробник | Польща |
| Вид запчастини | Решітка |
| Стан | Новий |
| Матеріал | |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип аксесуара | Решітки |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Призначення | До м'ясорубок |
| Категорія аксесуарів | До кухонних комбайнів |
| Тип | Решітки |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Особливості | Для великорубаного фаршу |
| Сумісність | Kenwood Chef KVC50 KVL80 KMX76 KMC570 KVL40 KM400 KVC65 |
| Можна мити в посудомийній машині | Ні |
| Серія | Побутова |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Комплектація | Поштучно |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Сфера використання | Для бару, Для дому, Для шпиталю, Для ресторану |
| Комплект постачання | Решітка для м'ясорубки |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Діаметр | 62 мм |
| Можна мити у воді | Так, після чого потрібно витерти насухо, не тримати вологою |
| Діаметр решітки | 62 мм |
| Товщина | 6 мм |
| Діаметр отворів | 16 мм |
| Діаметр центрального отвору | 9 мм |
| Тип решітки | Крупна, котлетна |
| Тип кріплення решітки | Паз, проріз |
| Товщина решітки | 6 мм |
| Моделі | KVC50 KVL80 KMX76 KMC570 KVL40 KM400 KVC65 |
| Кількість отворів | 5 |
| Бренд товару | Kenwood |
| Кількість пазів, прорізів | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 438,45 ₴










