Топ продаж
-21%

Решітка м'ясорубки Zelmer ZMM9801 ZMM9802 ZMM9803 MG470D ZMM5801P Zosia ZMM5802P MG472D котлетна 5мм нержавійка
377 ₴
297,83 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 21004582-ZMM9801
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сітка котлетна середня для м'ясорубки Zelmer ZMM9801 ZMM9802 ZMM9803 MG470D ZMM5801P Zosia ZMM5802P MG472D
- діаметр решітки - 62 мм;
- товщина - 4 мм;
- діаметр отворів - 5 мм;
- діаметр центрального отвору - 7,5 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelmer |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Решітка |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд товару | Zelmer |
| Діаметр | 62 мм |
| Діаметр отворів | 5 мм |
| Діаметр центрального отвору | 7,5 мм |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Категорія аксесуарів | До м'ясорубок |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Комплект постачання | Решітка для м'ясорубки |
| Комплектація | Поштучно |
| Призначення | До м'ясорубок |
| Особливості | Нержавіюча сталь |
| Серія | ZMM98... MG470D, Zosia ZMM58... MG472D |
| Сумісність | Zelmer ZMM9801 ZMM9802 ZMM9803 MG470D ZMM5801P Zosia ZMM5802P MG472D |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для бару, Для дому, Для шпиталю, Для ресторану |
| Тип | Решітки |
| Тип кріплення решітки | Паз, проріз |
| Тип решітки | Котлетна, середня |
| Товщина | 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 297,83 ₴










