Топ продаж
-21%

Ніж та ковбасна насадка для м'ясорубки Redmond RMG-1205-8, RMG-1203-8, RMG-1208, RMG-CB1210
1 031 ₴
814,49 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 082174-5
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект: односторонній ніж та насадка для ковбаси для м'ясорубки Redmond RMG-1205-8, RMG-1203-8, RMG-1208, RMG-CB1210
Характеристики рухомого ножа:
- зовнішній розмір ножа - 54 мм;
- товщина - 9 мм;
- квадрат 10х10 мм
Характеристики решітки:
- діаметр решітки 62 мм;
- товщина 6 мм;
- діаметр центрального отвору 9 мм;
- кількість отворів - 3.
Характеристики носика:
- загальна довжина - 151 мм;
- внутрішній діаметр виходу - 18 мм;
- зовнішній діаметр виходу - 23 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Redmond |
| Країна виробник | Польща |
| Вид запчастини | Насадка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд товару | Redmond |
| Зовнішній розмір ножа | 54 мм |
| Висота отвору | 17 мм |
| Діаметр | 62 мм |
| Діаметр отворів | ----- |
| Діаметр решітки | 62 мм |
| Діаметр центрального отвору | 9 мм |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Категорія аксесуарів | До м'ясорубок |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Кількість отворів | 3 |
| Кількість пазів, прорізів | 1 |
| Кількість предметів, шт | 3 |
| Комплект постачання | Ніж, решітка, носик ковбасний |
| Комплектація | Набір |
| Матеріал | Харчовий пластик, метал |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |
| Матеріал решітки | Сталь |
| Моделі | RMG-1205-8, RMG-1203-8, RMG-1208, RMG-CB1210 |
| Можна мити у воді | Так, після чого потрібно витерти насухо, не тримати вологою |
| Можна мити в посудомийній машині | Тільки пластикову частину |
| Призначення | До м'ясорубок |
| Призначення насадки | Для ковбаси |
| Призначення решітки | Для приготування ковбаси |
| Особливості | Для приготування ковбас |
| Отвір у ножі | Квадрат |
| Розмір квадратного отвору в ножі | 10 x 10 мм |
| Серія | #8 |
| Сумісність | Redmond RMG-1205-8, RMG-1203-8, RMG-1208, RMG-CB1210 |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Сфера використання | Для бару, Для дому, Для шпиталю, Для ресторану |
| Тип | Насадки |
| Тип аксесуара | Насадки |
| Тип кріплення решітки | Паз, проріз |
| Тип ножа | Односторонній, правосторонній |
| Тип решітки | Ковбасна, підрізна |
| Товщина | 6 мм |
| Товщина ножа | 9 мм |
| Товщина решітки | 6 мм |
| Ширина отвору | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 814,49 ₴










