Топ продаж
-21%

Ковбасна насадка для м'ясорубки Zelmotor Smapp 489.83 489.82 489.81 489.8
699 ₴
552,21 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 151174-3-489.83
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насадка для приготування ковбаси на м'ясорубку Zelmotor Smapp 489.83, 489.82, 489.81, 489.8
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelmotor |
| Країна виробник | Польща |
| Вид запчастини | Решітка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд товару | Zelmotor, Smapp |
| Висота отвору | 17 мм |
| Діаметр | 62 мм |
| Діаметр отворів | ----- |
| Діаметр решітки | 62 мм |
| Діаметр центрального отвору | 9 мм |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Категорія аксесуарів | До м'ясорубок |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Кількість отворів | 3 |
| Кількість пазів, прорізів | 1 |
| Кількість предметів, шт | 2 |
| Кількість решіток | 1 |
| Комплект постачання | Насадка для ковбаси |
| Комплектація | Набір |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал решітки | Сталь |
| Моделі | 489.83, 489.82, 489.81, 489.8 |
| Можна мити у воді | Так, після чого потрібно витерти насухо, не тримати вологою |
| Можна мити в посудомийній машині | Ні |
| Призначення | До м'ясорубок |
| Призначення насадки | Для ковбаси |
| Призначення решітки | Для приготування ковбаси |
| Особливості | Для приготування ковбас |
| Серія | Побутова |
| Сумісність | Zelmotor Smapp 489.83, 489.82, 489.81, 489.1 |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Сфера використання | Для бару, Для дому, Для шпиталю, Для ресторану |
| Тип | Насадки |
| Тип аксесуара | Насадки |
| Тип кріплення решітки | Паз, проріз |
| Тип решітки | Ковбасна, підрізна |
| Товщина | 6 мм |
| Товщина решітки | 6 мм |
| Ширина отвору | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 552,21 ₴







