original
-21%

Ніж та решітка для м'ясорубки Zelmer 886, 887, 987, MM1200, MM2000, ZMM1283, ZMM4288, ZMM5580 нержавійка крупна котлетна 8мм
984 ₴
777,36 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 114004-08
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект з нержавіючої сталі - котлетна сітка крупна та двохсторонній ніж для м'ясорубки Zelmer 886, 887, 987, MM1200, MM2000, ZMM1283, ZMM4288, ZMM5580
- зовнішній розмір ножа - 55 мм;
- товщина - 5 мм;
- квадратний отвір посадки на шнек - 10x10 мм;
- діаметр решітки 62 мм;
- товщина решітки - 6 мм;
- діаметр отворів - 8 мм;
- діаметр центрального отвору - 9 мм.
Підходить до моделей:
| MM1000.8 | 987.85 | ZMM1284 | ZMM2084 |
| MM1200.80 | 987.86 | ZMM1288 | ZMM2088 |
| MM1200.82 | 987.87 | ZMM1289 | ZMM2089 |
| MM1200.83 | 987.88 | ZMM1294 | ZMM4048 |
| MM1200.84 | 987.89 | ZMM1298 | ZMM4080 |
| MM1200.88 | 987.94 | ZMM1508 | ZMM4098 |
| MM1200.89 | ZMM0983 | ZMM1509 | ZMM4198 |
| MM1200.94 | ZMM1008 | ZMM1582 | ZMM4248 |
| MM2000.80 | ZMM1082 | ZMM1583 | ZMM4280 |
| MM2000.84 | ZMM1083 | ZMM1584 | ZMM4282 |
| MM2000.88 | ZMM1084 | ZMM1585 | ZMM4283 |
| MM2000.89 | ZMM1089 | ZMM1586 | ZMM4288 |
| 886.83 | ZMM1099 | ZMM1587 | ZMM5548 |
| 887.8 | ZMM1180 | ZMM1588 | ZMM5580 |
| 887.82 | ZMM1182 | ZMM1589 | ZMM5588 |
| 887.83 | ZMM1183 | ZMM1593 | ZMM5598 |
| 887.84 | ZMM1184 | ZMM1594 | ZMM5688 |
| 887.89 | ZMM1188 | ZMM1596 | ZMM4048B |
| 987.80 | ZMM1189 | ZMM1597 | ZMM4050B |
| 987.82 | ZMM1208 | ZMM1598 | ZMM4055B |
| 987.83 | ZMM1282 | ZMM2008 | ZMM4080B |
| 987.84 | ZMM1283 | ZMM2080 | ZMM4085B |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelmer |
| Країна виробник | Польща |
| Вид запчастини | Ніж |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд товару | Zelmer |
| Зовнішній розмір ножа | 55 мм |
| Діаметр отворів | 8 мм |
| Діаметр решітки | 62 мм |
| Діаметр центрального отвору | 9 мм |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Категорія аксесуарів | До м'ясорубок |
| Кількість одиниць, шт | 2 |
| Кількість предметів, шт | 2 |
| Комплект постачання | Ніж та решітка для м'ясорубки |
| Комплектація | Набір |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |
| Матеріал решітки | Нержавіюча сталь |
| Моделі | ZMM1283, ZMM1284, ZMM4288, ZMM5580, ZMM4048B, ZMM4050B, ZMM4055B, ZMM4080B, ZMM4085B |
| Призначення | До м'ясорубок |
| Особливості | Нержавіюча сталь |
| Отвір у ножі | Квадрат |
| Розмір квадратного отвору в ножі | 10 x 10 мм |
| Серія | 886, 887, 987, MM1200, MM2000, MM1000 |
| Сумісність | Zelmer 886, 887, 987, MM1200, MM2000, ZMM1283, ZMM4288, ZMM5580 |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Сфера використання | Для бару, Для дому, Для шпиталю, Для ресторану |
| Тип | Ножі |
| Тип кріплення решітки | Паз, проріз |
| Тип ножа | Двосторонній, правосторонній |
| Тип решітки | Крупна, котлетна |
| Товщина | 6 мм |
| Товщина ножа | 5 мм |
| Товщина решітки | 6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 777,36 ₴




