original
-21%

Шестерні м'ясорубки Kalunas KMG-5200B KMG-3100W повний комплект 3шт (116324-3-KMG5200B)
1 260 ₴
995,40 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 116324-3-KMG5200B
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Повний комплект 3шт шестерні редуктора для м'ясорубки Kalunas KMG-5200B KMG-3100W
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kalunas |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Шестерня |
| Стан | Новий |
| Матеріал | |
| Матеріал | Харчовий пластик, метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Країна реєстрації бренду | Литва |
| Особливості | Original |
| Серія | Побутова |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Діаметр | Ø34/Ø45, Ø28/Ø66 і Ø 81 мм |
| Розміри | Ø34/Ø45/h29, Ø28/Ø66/h36 и Ø82/L82/s17 мм |
| Кількість одиниць для перерахунку | 3 |
| Товщина | 18 мм |
| Кількість зубів | 46, 15/54 и 15/31 |
| Висота | 29 і 36 мм |
| Моделі | ZP-001, ZP-002, ZP-003, ZP-207 |
| Діаметр вала | 12 мм |
| Тип зубців | Прямі, косі |
| Тип шестерні | Проміжна середня, мала запобіжна та велика основна |
| Діаметр отвору під вал | 8 мм |
| Довжина вала | 74 мм |
| Кількість зубців малої шестерні | 15/54 |
| Висота малої шестерні | 29 мм |
| Кількість зубців середньої шестерні | 15/31 |
| Висота середньої шестерні | 36 мм |
| Кількість зубців великої шестерні | 46 |
| Тип хвостовика шнека | Шестигранний стрижень |
| Розмір хвостовика | 9 мм - за ребрами; 8 мм - по гранях |
| виготовлення | Лиття, пластик |
| Бренд товару | Kalunas |
| Тип з'єднання зі шнеком | Шестигранник |
| Розмір шестикутника | 9 мм — за ребрами; 8 мм — по гранях |
| Діаметри малої шестерні | Ø34/Ø45 мм |
| Діаметри середньої шестерні | Ø28/Ø66 мм |
| Діаметр великої шестерні | Ø82 мм |
| Товщина великої шестерні | 18 мм |
| Довжина вала великої шестерні | 74 мм |
| Розміри середньої шестерні | Ø28/Ø66/h36 мм |
| Розміри малої шестерні | Ø34/Ø45/h29 мм |
| Розміри великої шестерні | Ø82/L82/s17 мм |
| Кількість предметів, шт | 3 |
| Комплектація | Набір |
| Сфера використання | Для бару, Для дому, Для шпиталю, Для ресторану |
| Кількість одиниць, шт | 3 |
| Призначення | До м'ясорубок |
| Категорія аксесуарів | До м'ясорубок |
| Тип | Шестерні (Шківи) |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сумісність | Kalunas KMG-5200B KMG-3100W |
| Комплект постачання | Набір 3 шт шестерні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 995,40 ₴










