original
-21%

Оригінал мішок пилососа Samsung SC61B4
333 ₴
263,07 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 158739
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оригінальний багаторазовий тканинний мішок для пилососа Samsung SC61B4
- розмір пластикової частини - 108 х 100 мм;
- діаметр отвору в пластиці - 46 мм;
- ємність - 3,2 л;
- тип - багаторазовий.
Встановлений на таких моделях:
| SC6140 | SC61E1 |
| SC6141 | SC61E2 |
| SC6142 | SC61E3 |
| SC6145 | SC61E4 |
| SC6146 | SC61E7 |
| SC6160 | SC61EO |
| SC6161 | SC61G0 |
| SC6162 | SC61G1 |
| SC6163 | SC61A0 |
| SC6165 | SC61A1 |
| SC6170 | SC61B0 |
| SC6171 | SC61B1 |
| SC6175 | SC61B2 |
| SC6178 | SC61B3 |
| SC6179 | SC61B4 |
| SC6185 | SC61B5 |
| SC6188 | SC61F0 |
| SC6189 | SC61J0 |
| SC6190 | SC61U2 |
| SC61E0 | SC61U4 |
| VCC6140V31 | VCC61A1V3R |
| VCC6140V3A | VCC61B0H3A |
| VCC6140V3B | VCC61B0H3K |
| VCC6140V3R | VCC61B1H3B |
| VCC6140V4B | VCC61B2H3K |
| VCC6141V3A | VCC61B3H3A |
| VCC6142V3R | VCC61B4H3B |
| VCC6145V3B | VCC61B5H3K |
| VCC6145V3R | VCC61E0V33 |
| VCC6146V3A | VCC61E0V3B |
| VCC6160H3A | VCC61E0V3G |
| VCC6160H3R | VCC61E1V31 |
| VCC6161H3K | VCC61E1V3R |
| VCC6162H3A | VCC61E2V3K |
| VCC6163H3K | VCC61E2V3R |
| VCC6170V31 | VCC61E3V3K |
| VCC6170V3A | VCC61E4V3R |
| VCC6170V3R | VCC61E7V31 |
| VCC6171V3R | VCC61F0H32 |
| VCC6175V3B | VCC61G0V3B |
| VCC6175V3R | VCC61G0V3G |
| VCC6178V3R | VCC61G1V3G |
| VCC6179V3R | VCC61H0H3A |
| VCC6185H3K | VCC61J0V32 |
| VCC6188H3K | VCC61J0V33 |
| VCC6189H3K | VCC61J0V34 |
| VCC61A0V3A | VCC61U2V3B |
| VCC61A0V3R | VCC61U4V3R |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Повітряний фільтр |
| Призначення | Для пилесосу |
| Стан | Новий |
| Тип аксесуара | Мішок (багаторазовий) |
| Матеріал | Синтетична тканина, пластик |
| Колір | Білий, Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд товару | Samsung |
| Діаметр отвору по пластику | 46 мм |
| Діаметр отвору по гумці | 35 мм |
| Довжина фіксаційної планки | 150 мм |
| Додаткові характеристики | Original |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Категорія аксесуарів | До пилососів, парогенераторам, мийкам |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Комплект постачання | Багаторазовий мішок - 1шт |
| Комплектація | Поштучно |
| Засіб відкривання мішка | Планка |
| Можна мити у воді | Так |
| Об'єм, л | 3,2 |
| Особливості | Original |
| Розмір рамки | 110 х 100 мм |
| Серія | WWWWW |
| Сумісність | Samsung |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Тип | Мішки |
| Тип мішка | Багаторазові |
| Тип монтажа | У рамку-тримач усередині пилососа |
| Тип сміття | Для крупного сміття та дрібного пилу |
| виготовлення | Флізелінова тканина, пластикові рамки та планка-фіксатор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 263,07 ₴










