Топ продаж

Решітка м'ясорубки Gastrorag HM12 18мм та ніж
984 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 041419-2
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Стальна сітка з одним прорізом та ніж для м'ясорубки Gastrorag HM12 Meat Grinder Enterprise
- зовнішній діаметр решітки - 69 мм;
- товщина - 9 мм;
- діаметр центрального отвору - 10 мм;
- діаметр отворів - 18 мм;
- матеріал - сталь;
- система - Enterprise;
- зовнішній діаметр ножа - 61 мм;
- товщина ножа - 11 мм;
- квадратний отвір посадки на шнек - 12x12 мм.
Підходить до моделей: HM-12NS, HM-C12A, HM-12, TC12I-ZJ, TC12LUX, HM-12GR тощо.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GASTRORAG |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Решітка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд товару | Gastrorag |
| Тип аксесуара | Ніж і решітка |
| Зовнішній розмір ножа | 61 мм |
| Діаметр отворів | 18 мм |
| Діаметр решітки | 69 мм |
| Діаметр центрального отвору | 10 мм |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Категорія аксесуарів | До м'ясорубок |
| Кількість одиниць, шт | 2 |
| Кількість пазів, прорізів | 1 |
| Кількість предметів, шт | 2 |
| Комплект постачання | Ніж для м'ясорубки |
| Комплектація | Набір |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |
| Матеріал решітки | Сталь |
| Моделі | AAAA |
| Можна мити у воді | Так, після чого потрібно витерти насухо, не тримати вологою |
| Можна мити в посудомийній машині | Ні |
| Призначення | До м'ясорубок |
| Особливості | Система Enterprise |
| Отвір у ножі | Квадрат |
| Розмір квадратного отвору в ножі | 12 x 12 мм |
| Серія | #12 |
| Система | Enterprise |
| Сумісність | GASTRORAG |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для бару, Для дому, Для шпиталю, Для ресторану |
| Тип | Ножі |
| Тип аксесуара | Ножі для м'ясорубки |
| Тип кріплення решітки | Паз, проріз |
| Тип ножа | Односторонній, правосторонній |
| Тип решітки | Крупна, котлетна |
| Товщина | 11 мм |
| Товщина ножа | 11 мм |
| Товщина решітки | 11 мм |
| Матеріал | |
| Матеріал | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 984 ₴










