Топ продаж
-21%

Мішок пилососа ETA Brillant, Adagio, Amanto, Avanto, Dante, Diego, Grande, Aero, Rubio, Tiago, Manoa, Canto II, Divine, Vitte
435 ₴
343,65 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 232523-3507
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Багаторазовий мішок мішок для пилососа ETA Brillant, Adagio, Amanto, Avanto, Dante, Diego, Grande, Aero, Rubio, Tiago, Manoa, Canto II, Divine, Vitte, Vivo
Встановлений на таких моделях:
| Adagio 0511, 1511 |
| AERO 0500 |
| AMANTO 1866 |
| Avanto 3519 |
| BAGGIN 7468 |
| BELO 7489; 3489 |
| Brillant 4220 |
| Canto 0481, 1481, 2481 |
| Canto II 1492 |
| Contour 2 Z1510 |
| DANTE 1480; 3480 |
| DARON PLUS 0504 |
| Diego 5521 |
| Divine 1505 |
| DRAGON PLUS 0504 |
| DUALIC 0472; 1472 |
| DUALIC II 0495; 1495 |
| GALANTO 0474 |
| GRANDE 1503 |
| LATIMO 1486; 2486 |
| Manoa 0501, 1501, 3501 |
| MARELL 1485 |
| Mio 0502, 1502, 2502 |
| Mio II. Animal 0502 |
| O3 1460; 2460; 7460 |
| Onyx 0466, 1466 |
| PRETO 0487; 1487; 2487 |
| RUBIO 0491 |
| SILENT 0471; 1471; 2471 |
| Silentino 2510 |
| STYLO 1484, 2484 |
| Tiago 2507, 3507, 4507 |
| VIOLETA 1483 |
| VITTE 0506, 2511 |
| VIVA 1458; 2458; 7458 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETA |
| Країна виробник | Україна |
| Вид запчастини | Повітряний фільтр |
| Призначення | Для пилесосу |
| Стан | Новий |
| Тип аксесуара | Мішок (багаторазовий) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд товару | ETA |
| Діаметр отвору по пластику | 46 мм |
| Діаметр отвору по гумці | 30 мм |
| Довжина фіксаційної планки | 190 мм |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Категорія аксесуарів | До пилососів, парогенераторам, мийкам |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Комплект постачання | Багаторазовий мішок - 1шт |
| Комплектація | Поштучно |
| Матеріал | Синтетична тканина, пластик |
| Матеріал мішка | Мікроволокно |
| Матеріал рамки | Пластик |
| Засіб відкривання мішка | Планка |
| Моделі | yyy |
| Можна мити у воді | Так |
| Об'єм | 3,2 л |
| Об'єм, л | 3,2 |
| Особливості | Збільшений об'єм |
| Розмір рамки | 110 х 100 мм |
| Серія | Brillant, Adagio, Amanto, Avanto, Dante, Diego, Grande, Aero, Rubio, Tiago, Manoa, Canto II, Divine, Vitte, Vivo |
| Сумісність | ETA Brillant, Adagio, Amanto, Avanto, Dante, Diego, Grande, Aero, Rubio, Tiago, Manoa, Canto II, Divine, Vitte, Vivo |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Сфера використання | Для дому |
| Тип | Мішки |
| Тип мішка | Багаторазові |
| Тип монтажа | У рамку-тримач усередині пилососа |
| Тип сміття | Для крупного сміття та дрібного пилу |
| Колір | Білий, Сірий |
| виготовлення | Флізелінова тканина, пластикові рамки та планка-фіксатор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 343,65 ₴










