original

Насадки м'ясорубки Gastrorag HM-22NS HM-22 TC-22LUX HM-22A HM-22B ковбасні
1 746 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 041264-HM22
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Насадка для ковбаси для м'ясорубки Gastrorag HM-22NS HM-22 TC-22LUX HM-22A HM-22B - комплект 3шт
- діаметр основи - 89 мм;
- висота - 188 мм;
- зовнішній діаметр трубки - 12, 19 и 31 мм;
- матеріал - нержавіюча сталь.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GASTRORAG |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Насадка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд товару | Gastrorag |
| Тип аксесуара | Ковбасна насадка |
| Висота | 188 мм |
| Діаметр | 89 мм |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Категорія аксесуарів | До м'ясорубок |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Кількість предметів, шт | 3 |
| Комплект постачання | Насадки 3 шт. |
| Комплектація | Набір |
| Моделі | Gastrorag HM-22NS HM-22 TC-22LUX HM-22A HM-22B |
| Можна мити у воді | Так |
| Можна мити в посудомийній машині | Так |
| Призначення | До м'ясорубок |
| Призначення насадки | Для ковбаси |
| Зовнішній діаметр носа | 12, 19 и 31 мм |
| Особливості | Original |
| Серія | #22 |
| Система | Enterprise, Unger |
| Сумісність | Gastrorag HM-22NS HM-22 TC-22LUX HM-22A HM-22B |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 746 ₴






