Топ продаж
-21%

Шнек, решітка та ніж м'ясорубки Tefal NE66
886 ₴
699,94 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 097209-3
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект ніж, сітка та шнек для м'ясорубки Тефаль NE66
Параметри шнека:
- загальна довжина 114 мм;
- "діаметр" шестикутника під ніж 9 мм;
- шестигранник по гранях - 8мм;
- висота шестикутника 4 мм;
- довжина спіральної частини 60 мм.
Параметри ножа:
- зовнішній розмір 45 мм;
- товщина 4,5 мм;
- отвір шестигранник Ø9 мм.
Параметри решітки:
- зовнішній діаметр 54 мм;
- товщина 4 мм;
- діаметр отворів 5 мм;
- діаметр центрального отвору 7 мм;
- ширина вушка 15 мм;
- висота вушка 2 мм.
Підходить до моделей:
| NE20 | NE44 |
| NE205138/350 | NE445138/35A |
| NE205138/35A | NE448838/35A |
| NE21 | NE45 |
| NE210138/350 | NE458137/35A |
| NE210138/35A | NE60 |
| NE210140/350 | NE608138/350 |
| NE210140/35A | NE608138/35A |
| NE41 | NE610138/350 |
| NE410838/35A | NE610138/35A |
| NE411137/35A | NE66 |
| NE411837/35A | NE68 |
| NE682830/35A | |
| NE685838/35A | |
| QB207138/700 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Шнек |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд товару | Tefal |
| Зовнішній розмір ножа | 45 мм |
| Діаметр носової частини | 6,6 мм |
| Діаметр отворів | 5 мм |
| Діаметр решітки | 54 мм |
| Діаметр центрального отвору | 7 мм |
| Довжина | 114 мм |
| Довжина спіральної частини | 60 мм |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Категорія аксесуарів | До м'ясорубок |
| Кількість одиниць, шт | 3 |
| Кількість предметів, шт | 3 |
| Кількість решіток | 1 |
| Комплект постачання | Шнек, решітка, ніж м'ясорубки |
| Комплектація | Набір |
| Матеріал втулки | Пластик |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |
| Матеріал носової частини | Сталь |
| Матеріал решітки | Сталь |
| Матеріал спіралі | Алюмінієвий сплав |
| Матеріал хвостовика | Сталь |
| Можна мити у воді | Так |
| Можна мити в посудомийній машині | Ні |
| Призначення | До м'ясорубок |
| Особливості | Металевий шнек |
| Отвір у ножі | Шестикутник |
| Посадкове місце під ніж | Шестикутник |
| Розмір посадкового місця для ножа | 9 мм - за ребрами; 8 мм - по гранях |
| Розмір хвостовика | 9 мм - за ребрами; 8 мм - по гранях |
| Розмір шестигранного отвору в ножі | 9 мм - за ребрами; 8 мм - по гранях |
| Серія | HV8 |
| Сумісність | Tefal |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для бару, Для дому, Для шпиталю, Для ресторану |
| Тип | Шнеки |
| Тип аксесуара | Шнеки, ножі |
| Тип кріплення решітки | Вушка |
| Тип ножа | Односторонній, правосторонній |
| Тип запобіжника | Відламний сталевий хвостовик під час заклинювання шнека |
| Тип решітки | Котлетна, середня |
| Тип хвостовика шнека | Шестигранний стрижень |
| Тип шнека | Під односторонній ніж |
| Товщина | 4,5 мм |
| Товщина ножа | 4,5 мм |
| Товщина решітки | 4 мм |
| Матеріал | |
| Матеріал | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699,94 ₴










