original
-21%

Решітка та ніж м'ясорубки Hendi 12 282199 210802 нержавійка котлетна 6мм Enterprise
1 602 ₴
1 265,58 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 230833-2-282199
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сітка з нержавіючої сталі для приготування котлетного фаршу та ніж для м'ясорубки Hendi 12 282199 210802 системи Enterprise
- зовнішній діаметр - 69 мм;
- товщина - 9 мм;
- центральний отвір - 10 мм;
- діаметр отворів - 6 мм;
- кількість отворів - 42;
- матеріал - нержавіюча сталь;
- система - Enterprise;
- зовнішній розмір ножа - 61 мм;
- товщина - 11 мм;
- квадратний отвір посадки на шнек - 12x12 мм;
- матеріал ножа - нержавіюча сталь.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Решітка |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд товару | Hendi |
| Тип аксесуара | Решітка, сітка, сито |
| Зовнішній розмір ножа | 61 мм |
| Виступ, опора, hob | Немає |
| Діаметр | 69 мм |
| Діаметр отворів | 6 мм |
| Діаметр решітки | 69 мм |
| Діаметр центрального отвору | 10 мм |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Категорія аксесуарів | До м'ясорубок |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Кількість отворів | 42 |
| Кількість пазів, прорізів | 1 |
| Кількість предметів, шт | 2 |
| Комплект постачання | Решітка м'ясорубки |
| Комплектація | Набір |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |
| Матеріал решітки | Нержавіюча сталь |
| Моделі | Hendi 12 282199 210802 |
| Можна мити у воді | Так |
| Можна мити в посудомийній машині | Так |
| Призначення | До м'ясорубок |
| Призначення решітки | Для котлетного фаршу |
| Особливості | Original |
| Отвір у ножі | Квадрат |
| Розмір квадратного отвору в ножі | 12 x 12 мм |
| Серія | #12 |
| Система | Enterprise |
| Сумісність | Hendi 12 282199 210802 |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для бару, Для дому, Для шпиталю, Для ресторану |
| Тип | Ножі |
| Тип аксесуара | Решітки, сітки |
| Тип кріплення решітки | Паз, проріз |
| Тип ножа | Односторонній, правосторонній |
| Тип решітки | Котлетна, середня |
| Товщина | 9 мм |
| Товщина ножа | 11 мм |
| Товщина решітки | 9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 265,58 ₴










