original
-21%

Шестерні м'ясорубки Walesberg WB-238 WB-138A WB-318 комплект 2шт харчовий пластик (205324-2-WB138A)
809 ₴
639,11 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 205324-2-WB138A
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шестерні редуктора 2шт для м'ясорубки Walesberg WB-238 WB-138A WB-318
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | walesberg |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Шестерня |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд товару | Walesberg |
| Висота | 29 і 36 мм |
| Висота малої шестерні | 29 мм |
| Висота середньої шестерні | 36 мм |
| Діаметр | Ø34/Ø45 та Ø28/Ø66 мм |
| Діаметр отвору під вал | 8 мм |
| Діаметри малої шестерні | Ø34/Ø45 мм |
| Діаметри середньої шестерні | Ø28/Ø66 мм |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Категорія аксесуарів | До м'ясорубок |
| Кількість одиниць для перерахунку | 2 |
| Кількість одиниць, шт | 2 |
| Кількість зубів | 15/54 и 15/31 |
| Кількість зубців малої шестерні | 15/54 |
| Кількість зубців середньої шестерні | 15/31 |
| Кількість предметів, шт | 2 |
| Комплект постачання | Набір 2 шт. шестерні |
| Комплектація | Набір |
| Моделі | WB-238, WB-138A, WB-318 |
| Призначення | До м'ясорубок |
| Особливості | Original |
| Розміри | Ø34/Ø45/h29 і Ø28/Ø66/h36 мм |
| Розміри малої шестерні | Ø34/Ø45/h29 мм |
| Розміри середньої шестерні | Ø28/Ø66/h36 мм |
| Серія | Побутова |
| Сумісність | Walesberg WB-238 WB-138A WB-318 |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Країна реєстрації бренду | Литва |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для бару, Для дому, Для шпиталю, Для ресторану |
| Тип | Шестерні (Шківи) |
| Тип зубців | Прямі, косі |
| Тип шестерні | Проміжна середня та мала запобіжна |
| Колір | Білий |
| виготовлення | Лиття, пластик |
| Матеріал | |
| Матеріал | Харчовий пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 639,11 ₴










