Топ продаж
-21%

Мішок пилососа Dirt Devil M7005, M7009, M7011, M7012, M7017, M7100, M7120, M7123, M8030, M8038 багаторазовий
435 ₴
343,65 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 214017
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Багаторазовий тканинний мішок для пилососа Dirt Devil M7005, M7009, M7011, M7012, M7017, M7100, M7120, M7123, M8030, M8038
Встановлено на моделях:
| Antiinfective R1 | M7006 |
| Antiinfective R3 | M7007-5 Cooper |
| Antiinfective R4 | M7009 Paroly |
| Antiinfective R9 | M7010 Bagline |
| Avanty | M7011 |
| Azury | M7011 Skuppy |
| Beat 1.1 | M7012 |
| Beat 2.1 | M7012-1 |
| Cargo M7066 | M7014 |
| Classic | M7017-0 |
| DAA039 | M7019 |
| DAA861 | M7020 |
| DD260 | M7024-4 |
| Derby | M7025 |
| Dunway | M7050 |
| Energy | M7050 Fellow & Friend |
| Energy M1600 | M7060 |
| Energy M1700 | M7066 |
| Energy M1800 | M7070 |
| EQU | M7071 |
| Fantasy | M7075 |
| Fello&Friend | M7080 |
| Galaxxy | M7080 Picco Bello |
| M1405 | M7090 |
| M1406 | M7090 Bagline |
| M1407 | M7090 Cooper |
| M1408 | M7098 |
| M1409 | M7098 Fantasy |
| M1410 | M7099 |
| M1565 | M7099 Azury |
| M1565 Lifty | M7100 |
| M1600 | M7100 EQU |
| M1605 | M7101 EQU2 |
| M1605 Powerline | M7101-07 |
| M1606 | M7101-1 |
| M1608 | M7101-7 |
| M1610 | M7103 |
| M1611 | M7110 |
| M1612 | M7110 Mustang |
| M1613 | M7111 |
| M1631 | M7111 Fello & Friend |
| M1632 | M7114 |
| M1700 | M7117 BG1 Silence |
| M1710 | M7274 |
| M1800 | M7275 |
| M1805 | M7374 |
| M1805 Powerline | M7375 |
| M1806 | M7700 |
| M1806 Powerline | M7710 |
| M1808 | M8000 Galileo |
| M1890 | M8020 |
| M1891 | M8028 |
| M1900 | M8030 |
| M2000 | M8038 |
| M2012-1 | M8220 |
| M2012-5 | M8228 |
| M2200 | M8230 |
| M3050 | M8238 |
| M3055 | Popster |
| M3200 | R3 Antiinfective |
| M7005 | Vito 5.0 |
| M7005-1 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dirt Devil |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Повітряний фільтр |
| Призначення | Для пилесосу |
| Стан | Новий |
| Тип аксесуара | Мішок (багаторазовий) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд товару | Dirt Devil |
| Діаметр отвору по пластику | 46 мм |
| Діаметр отвору по гумці | 35 мм |
| Довжина фіксаційної планки | 190 мм |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Категорія аксесуарів | До пилососів, парогенераторам, мийкам |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Комплект постачання | Багаторазовий мішок - 1шт |
| Комплектація | Поштучно |
| Матеріал | Синтетична тканина, пластик |
| Засіб відкривання мішка | Планка |
| Можна мити у воді | Так |
| Об'єм, л | 3,2 |
| Особливості | Збільшений об'єм |
| Розмір рамки | 110 х 100 мм |
| Серія | WWWWW |
| Сумісність | Dirt Devil M7005, M7009, M7011, M7012, M7017, M7100, M7120, M7123, M8030, M8038 |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Тип | Мішки |
| Тип мішка | Багаторазові |
| Тип монтажа | У рамку-тримач усередині пилососа |
| Тип сміття | Для крупного сміття та дрібного пилу |
| Колір | Білий, Сірий |
| виготовлення | Флізелінова тканина, пластикові рамки та планка-фіксатор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 343,65 ₴








