made in Ukraine
-21%

Мішок до пилососа Zelmer Aquawelt VC7920 1600W 919 ZVC764 ZVC752 ZVC762 ZVC763 багаторазовий тканинний сірий 3,5л
422 ₴
333,38 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 114802-VC7920
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Багаторазовий тканинний мішок для пилососа Zelmer Aquawelt 1600W 919 ZVC764 VC7920 ZVC752 ZVC762 ZVC763
Підходить до моделей:
| 919.0SP | ZVC762SP |
| 919.0ST | ZVC762SPRU |
| 919.5SK | ZVC762SPUA |
| 919.5SP | ZVC762ST |
| 919.5ST | ZVC762STCZ |
| VC7920.0SP | ZVC762STRU |
| VC7920.0ST | ZVC762STUA |
| VC7920.5SK | ZVC762ZK |
| VC7920.5SP | ZVC762ZKRU |
| VC7920.5ZT | ZVC762ZKUA |
| ZVC752SP | ZVC762ZP |
| ZVC752SPRU | ZVC762ZPCZ |
| ZVC752SPUA | ZVC762ZPRU |
| ZVC752ST | ZVC762ZPUA |
| ZVC752STRU | ZVC762ZT |
| ZVC752STUA | ZVC763HK |
| ZVC752XTRU | ZVC763HKRU |
| ZVC752ZK | ZVC763HKUA |
| ZVC752ZKRU | ZVC763HP |
| ZVC752ZKUA | ZVC763HPRU |
| ZVC752ZP | ZVC763HPUA |
| ZVC752ZPRU | ZVC763HT |
| ZVC752ZPUA | ZVC763HTRU |
| ZVC752ZT | ZVC763HTUA |
| ZVC752ZTUA | ZVC764CT |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelmer |
| Країна виробник | Україна |
| Вид запчастини | Повітряний фільтр |
| Призначення | Для пилесосу |
| Стан | Новий |
| Тип аксесуара | Мішок (багаторазовий) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Синтетична тканина, гума, пластик |
| Серія | Aquawelt 1600W 919, VC7920 |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Об'єм, л | 3.5 |
| Комплект постачання | Мішок для пилососа |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Можна мити у воді | Так |
| Моделі | VC7920, ZVC763, ZVC764, ZVC762, ZVC752 |
| Засіб відкривання мішка | Планка |
| Діаметр отвору по пластику | 45 мм |
| Діаметр отвору по гумці | 35 мм |
| Тип монтажа | У рамку-тримач усередині пилососа |
| Бренд товару | Zelmer |
| Матеріал рамки | Пластик |
| Ширина рамки | 100 мм |
| Сумісність | Zelmer Aquawelt 1600W 919 ZVC764 VC7920 ZVC752 ZVC762 ZVC763 VC7920 |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Категорія аксесуарів | До пилососів, парогенераторам, мийкам |
| Тип | Мішки |
| Тип мішка | Багаторазові |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Об'єм | 3.5 л |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Комплектація | Поштучно |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Колір | Білий, Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 333,38 ₴










