made in Ukraine
-21%

Мішок до пилососа Bosch AquaWash & Clean BWD41700, BWD41740, BWD421PET, BWD421POW, VC763 VC7920 багаторазовий тканинний сірий 3,5л
422 ₴
333,38 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 018802-BWD41700
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Багаторазовий тканинний мішок для пилососа Bosch AquaWash & Clean BWD41700, BWD41740, BWD421PET, BWD421POW, VC763, VC7920
Встановлен на моделях:
| BWD41700 | BWD41700/04 |
| VC7920.5SK | Serie 4 |
| BWD41720 | BWD41720/04 |
| BWD41740 | BWD41740/04 |
| BWD420HYG | BWD420HYG/04 |
| VC763 | ProAnimal |
| BWD421PET | BWD421PET/04 |
| ProPower | |
| BWD421POW | BWD421POW/04 |
| ProPerform | |
| BWD421PRO | BWD421PRO/04 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Україна |
| Вид запчастини | Повітряний фільтр |
| Призначення | Для пилесосу |
| Стан | Новий |
| Тип аксесуара | Мішок (багаторазовий) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Синтетична тканина, гума, пластик |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Об'єм, л | 3.5 |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Можна мити у воді | Так |
| Моделі | BWD41700, BWD41740, BWD421PET, BWD41720, BWD421POW, BWD421PRO, VC763, VC7920 |
| Засіб відкривання мішка | Планка |
| Діаметр отвору по пластику | 45 мм |
| Діаметр отвору по гумці | 35 мм |
| Тип монтажа | У рамку-тримач усередині пилососа |
| Бренд товару | Bosch |
| Матеріал рамки | Пластик |
| Ширина рамки | 100 мм |
| Сумісність | Bosch AquaWash & Clean BWD41700, BWD41740, ProAnimal BWD421PET, ProPower BWD421POW, VC763, VC7920 |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Категорія аксесуарів | До пилососів, парогенераторам, мийкам |
| Тип | Мішки |
| Тип мішка | Багаторазові |
| Об'єм | 3.5 л |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Комплектація | Поштучно |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Колір | Білий, Синій |
| Комплект постачання | Мішок для пилососа |
| Серія | AquaWash & Clean, ProAnimal, ProPower, VC763, VC7920 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 333,38 ₴










