Топ продаж
-21%

Ніж м'ясорубки Bosch MUMS2VM40 та решітка
817 ₴
645,43 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 018149-4
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект сітка і ніж для м'ясорубки кухонного комбайна Бош
- зовнішній розмір ножа 46 мм;
- товщина 9,5 мм;
- квадратний отвір 8,8 x 8,8 мм;
- діаметр решітки 53 мм;
- товщина 5 мм;
- діаметр отворів 4 мм;
- діаметр центрального отвору 8 мм.
Для повноцінної переробки рекомендуємо одночасну заміну всього комплекту: ніж + сітка для м'ясорубки.
Не завжди заміна ножа дає позитивний результат. Готовий продукт продовжує залишатися незадовільним.
Подрібнення продуктів залежить також від стану перфорованої сітки. Її ріжучі кромки притупляються одночасно з ножем. Це порушує щільність контакту робочих поверхонь.
Підходить до моделей:
| MUMS2EW30 |
| MUMS2EW30/01 |
| MUMS2EW30G |
| MUMS2EW30G/01 |
| MUMS2EW40 |
| MUMS2EW40/01 |
| MUMS2VM40 |
| MUMS2VM40/01 |
| MUMS2VS30 |
| MUMS2VS30/01 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Польща |
| Вид запчастини | Ніж |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд товару | Bosch |
| Діаметр | 53 мм |
| Діаметр отворів | 4 мм |
| Діаметр решітки | 53 мм |
| Діаметр центрального отвору | 8 мм |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Категорія аксесуарів | До м'ясорубок |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Кількість отворів | 48 |
| Кількість предметів, шт | 2 |
| Комплект постачання | Ніж та решітка для м'ясорубки |
| Комплектація | Набір |
| Матеріал решітки | Нержавіюча сталь |
| Моделі | MFW1501 MFW1507 MFW1511 MFW1545 MFW1550 MUM4 MUM5 |
| Призначення | До м'ясорубок |
| Призначення решітки | Для котлетного фаршу |
| Особливості | Нержавіюча сталь |
| Серія | MUMS2 |
| Сумісність | Bosch |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Сфера використання | Для бару, Для дому, Для шпиталю, Для ресторану |
| Тип | Ножі |
| Тип решітки | Котлетна, середня |
| Товщина | 5,5 мм |
| Товщина решітки | 5,5 мм |
| Матеріал | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 645,43 ₴







