Топ продаж
-21%

Мішок пилососа Midea MB08EUBU, MUA11S, MUA16A, MOD11S, C-Force MSB 5.700 багаторазовий 4л
435 ₴
343,65 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 213017-MOD11S
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Багаторазовий мішок для пилососа Midea MB08EUBU, MUA11S, MUA16A, MOD11S, C-Force MSB 5.700
Встановлений на моделях:
| MOD16L |
| MOD16L |
| MUA11S |
| MVCB32A1 |
| MVCB32A2 |
| MVCB32A3 |
| MVCB32A4 |
| MVCB42A2 |
| MVCB45A1 |
| MVCB52A |
| VC33J-08F |
| VCB330B1 |
| VCB331C2 |
| VCB33A1 |
| VCB33A2 |
| VCB33A3 |
| VCB35B15C |
| VCB35B15C-A |
| VCB370B14 |
| VCB37A140Q |
| VCB37A141 |
| VCB40A14D-B |
| VCB43B1 |
| VCB43C11 |
| VCB43C16A |
| VCB5215A-B |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Повітряний фільтр |
| Призначення | Для пилесосу |
| Стан | Новий |
| Тип аксесуара | Мішок (багаторазовий) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Синтетична тканина, пластик |
| Особливості | Збільшений об'єм |
| Серія | Побутова |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Сфера використання | Для дому |
| Комплект постачання | Багаторазовий мішок - 1шт |
| Тип сміття | Для крупного сміття та дрібного пилу |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Можна мити у воді | Так |
| Засіб відкривання мішка | Планка |
| Діаметр отвору по пластику | 46 мм |
| Діаметр отвору по гумці | 35 мм |
| Розмір рамки | 110 х 100 мм |
| Довжина фіксаційної планки | 190 мм |
| Тип монтажа | У рамку-тримач усередині пилососа |
| виготовлення | Флізелінова тканина, пластикові рамки та планка-фіксатор |
| Бренд товару | Midea |
| Категорія аксесуарів | До пилососів, парогенераторам, мийкам |
| Тип | Мішки |
| Тип мішка | Багаторазові |
| Сумісність | Midea MB08EUBU, MUA11S, MUA16A, MOD11S, C-Force MSB 5.700 |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Комплектація | Поштучно |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір | Білий, Сірий |
| Об'єм, л | 4 |
| Моделі | MB08EUBU, MUA11S, MUA16A, MOD11S, C-Force MSB 5.700 |
| Об'єм | 4 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 343,65 ₴








