Топ продаж
-21%

Шнек та шестерня для м'ясорубки Tefal Le Hachoir 1500 1700 1800 ME701 ME710 8574.84 ME700188 8574.88 ME701188 ME71083E
858 ₴
677,82 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 097052-4-1500
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велика шестерня з металевим валом та шнек до м'ясорубки Tefal Le Hachoir 1500 1700 1800 ME701 ME710 8574.84 ME700188 8574.88 ME701188 ME71083E
Шестерня:
- Ø82 мм, 46 зубів;
- довжина валу - 72 мм;
- діаметр вала - 16 мм;
- внутрішній шестигранник - Ø9 мм;
- товщина шестерні - 22 мм;
- довжина хвостовика без шестигранника - 19 мм;
- довжина хвостовика з шестигранником - 28 мм.
Шнек:
- загальна довжина - 128 мм;
- "діаметр" шестикутника під ніж - 9 мм;
- шестигранник по гранях - 8 мм;
- висота шестикутника - 4 мм;
- довжина спіральної частини - 75 мм.
Підходять до моделей:
| ME700113/35 | ME702161/350 |
| ME700131/35 | ME71013E/350 |
| ME700141/350 | ME71013E/35A |
| ME700150/350 | ME710162/350 |
| ME700153/35 | ME710162/35A |
| ME700160/35 | ME71083E/350 |
| ME700161/35 | ME71083E/35A |
| ME700178/35 | ME710850/350 |
| ME700188/350 | ME710850/35A |
| ME701188/350 | ME711889/350 |
| ME702131/350 | ME711889/35A |
Поширена причина зломки рухомих елементів редуктора м'ясорубки - потрапляння в м’ясоприємник твердих предметів під час роботи: осколків кісток, кухонних виделок, ножів, ложок тощо.
При експлуатації м'ясорубок, незалежно від бренду чи моделі, рухомі ножі та решітки поступово затуплюються. Завдяки використанню деталей з гострими ріжучими краями, навантаження на шестерні знижується. Це значно подовжує експлуатаційний термін всієї електром'ясорубки. Рекомендується після ремонту редуктора м'ясорубки використовувати нові ріжучі елементи.
Заміна шестерней вимагає максимально видалити з редуктора залишки старої змазки з дрібними частинками, фрагментами пластику й нанести нову.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Шнек |
| Стан | Новий |
| Матеріал | |
| Матеріал | Харчовий пластик, метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Тип аксесуара | Шнеки |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Особливості | Металевий шнек |
| Можна мити в посудомийній машині | Ні |
| Серія | Le Hachoir 1700 1800 1500 |
| Комплектація | Набір |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Сфера використання | Для бару, Для дому, Для шпиталю, Для ресторану |
| Комплект постачання | Шнек та шестерня |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Діаметр | 82 мм |
| Можна мити у воді | Так |
| Довжина | 128 мм |
| Тип шнека | Під односторонній ніж |
| Кількість зубів | 46 |
| Моделі | 1700 1800 1500 ME701 ME710 8574.84 ME700188 8574.88 ME701188 ME71083E |
| Тип зубців | Прямі |
| Посадкове місце під ніж | Шестикутник |
| Розмір посадкового місця для ножа | 9 мм - за ребрами; 8 мм - по гранях |
| Довжина вала | 72 мм |
| Кількість зубців великої шестерні | 46 |
| Довжина спіральної частини | 75 мм |
| Тип хвостовика шнека | Шестигранний стрижень |
| Матеріал спіралі | Алюмінієвий сплав |
| Матеріал хвостовика | Сталь |
| Матеріал носової частини | Сталь |
| Діаметр носової частини | 6,6 мм |
| Розмір хвостовика | 9 мм - за ребрами; 8 мм - по гранях |
| Тип запобіжника | Відламний сталевий хвостовик під час заклинювання шнека |
| Довжина запобіжного хвостовика | 24 мм |
| Колір втулки | Білий, сірий |
| Матеріал втулки | Пластик |
| Бренд товару | Tefal |
| Діаметр великої шестерні | Ø82 мм |
| Призначення шестерні | У знижувальний редуктор |
| Товщина великої шестерні | 22 мм |
| Призначення | До м'ясорубок |
| Категорія аксесуарів | До м'ясорубок |
| Тип | Шнеки |
| Сумісність | Tefal |
| Кількість предметів, шт | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 677,82 ₴










