Топ продаж

Шестерня та штовхач м'ясорубки Braun Power Plus 1300 4195 G3000 G1300 G1100 G1500
845 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 21000384-2-G1300
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Велика головна шестерня та пластиковий штовхач до м'ясорубки Braun Power Plus 1300 4195 G3000 G1300 G1100 G1500
- Ø83/Ø20 мм;
- 104/9 зубів;
- висота - 34 мм;
- посадка на вал - 7 мм.
Поширена причина зломки рухомих елементів редуктора м'ясорубки - потрапляння в м’ясоприємник твердих предметів під час роботи: осколків кісток, кухонних виделок, ножів, ложок тощо.
При експлуатації м'ясорубок, незалежно від бренду чи моделі, рухомі ножі та решітки поступово затуплюються. Завдяки використанню деталей з гострими ріжучими краями, навантаження на шестерні знижується. Це значно подовжує експлуатаційний термін всієї електром'ясорубки. Рекомендується після ремонту редуктора м'ясорубки використовувати нові ріжучі елементи.
Заміна шестерней вимагає максимально видалити з редуктора залишки старої змазки з дрібними частинками, фрагментами пластику й нанести нову.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Braun |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Шестерня |
| Стан | Новий |
| Матеріал | |
| Матеріал | Харчовий пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий, Чорний, Блакитний, Синій |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Серія | Power Plus 4195 |
| Кількість предметів, шт | 2 |
| Комплектація | Набір |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Сфера використання | Для бару, Для дому, Для шпиталю, Для ресторану |
| Комплект постачання | Штовхач і шестірня |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Діаметр | Ø20/Ø83 мм |
| Кількість зубів | 104/9 |
| Моделі | 4195 G3000 G1300 G1100 G1500 |
| Тип зубців | Косі |
| Тип шестерні | Запобіжна |
| Діаметр вала під шестерню | 7 мм |
| Бренд товару | Braun |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Призначення | До м'ясорубок |
| Категорія аксесуарів | До м'ясорубок |
| Тип | Шестерні (Шківи) |
| Сумісність | Braun Power Plus 1300 4195 G3000 G1300 G1100 G1500 |
| Довжина | 150 мм |
| Длина толкателя | 150 мм |
| Диаметр толкателя | 31 мм |
| Длина рабочей части толкателя | 100 мм |
| Висота | 34 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 845 ₴










