original
-21%

Решітка м’ясорубки Moulinex HV8 DKA1 DKA2 DKA213E DKA24E ME60 ME605 ME62 ME606 ME65 ME651 ME656 котлетна 5мм нержавійка оригінал
431 ₴
340,49 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 067164-HV8
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оригінальна сітка з нержавіючої сталі для приготування котлетного фарша для м'ясорубки Moulinex HV8 DKA1 DKA2 DKA213E DKA24E ME60 ME605 ME62 ME606 ME65 ME651 ME656 ME657 ME658 DKA14E DKA241
- діаметр решітки - 54 мм;
- товщина - 3,5 мм;
- діаметр отворів - 5 мм;
- діаметр центрального отвору - 7 мм;
- ширина вушка - 15 мм;
- висота вушка - 2 мм.
Встановлено на моделях:
| ME605125/350 | ME621039/350 |
| ME605127/350 | ME622832/350 |
| ME605131/350 | ME622832/35A |
| ME605144/350 | ME623127/35A |
| ME60514A/350 | ME626132/350 |
| ME60514E/350 | ME626132/35A |
| ME605156/350 | ME628127/350 |
| ME606131/350 | ME628127/35A |
| ME60614A/350 | ME659132/350 |
| ME60614E/350 | ME659132/35A |
| ME611B3E/350 | ME682825/35A |
| ME611B3E/35A | ME682826/35A |
| ME611B62/350 | ME682827/35A |
| ME611B62/35A | ME682832/35A |
| ME61213E/350 | ME683832/35A |
| ME61213E/35A | ME684826/35A |
| ME620127/350 | ME684832/35A |
| ME620127/35A | ME685832/35A |
| ME620132/350 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moulinex |
| Країна виробник | Польща |
| Вид запчастини | Решітка |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд товару | Moulinex |
| Тип аксесуара | Решітка, сітка, сито |
| Висота вушка | 2 мм |
| Діаметр | 54 мм |
| Діаметр отворів | 5 мм |
| Діаметр решітки | 54 мм |
| Діаметр центрального отвору | 7 мм |
| Довжина вуса | 2 мм |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Категорія аксесуарів | До м'ясорубок |
| Кількість «вушок» | 2 |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Кількість отворів | 34 |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Кількість решіток | 1 |
| Кількість вушок решітки | 2 |
| Комплект постачання | Решітка для м'ясорубки |
| Комплектація | Поштучно |
| Матеріал решітки | Нержавіюча сталь |
| Моделі | HV8 DKA1 DKA2 DKA213E DKA24E ME60 ME605 ME62 ME606 ME65 ME651 ME656 ME657 ME658 DKA14E DKA241 |
| Можна мити у воді | Так |
| Можна мити в посудомийній машині | Так |
| Призначення | До м'ясорубок |
| Призначення решітки | Для котлетного фаршу |
| Особливості | Original |
| Розміри | Ø54/s3,5 |
| Серія | HV8 |
| Сумісність | Moulinex HV8 DKA1 DKA2 DKA213E DKA24E ME60 ME605 ME62 ME606 ME65 ME651 ME656 ME657 ME658 DKA14E DKA241 |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Сфера використання | Для бару, Для дому, Для шпиталю, Для ресторану |
| Тип | Решітки |
| Тип аксесуара | Решітки |
| Тип кріплення решітки | Вушка |
| Тип решітки | Середня, котлетна |
| Товщина | 3,5 мм |
| Товщина решітки | 3,5 мм |
| Ширина вушка | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340,49 ₴





