original
-21%

Оригінал мішок багаторазовий для пилососа Samsung 1300W New easy VC-5913 VC-5915V VC-5914 VC-5813 VC-5853 VC-5814 VC-5953
333 ₴
263,07 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 158740-VC5913
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оригінальний тканинний багаторазовий мішок для пилососа Samsung 1300W New easy VC-5913 VC-5915V VC-5914 VC-5813 VC-5853 VC-5814 VC-5953
- ширина рамки - 108 мм;
- висота рамки - 100 мм;
- діаметр отвору в пластику - 46 мм;
- ємність - 4,5 л;
- тип - багаторазовий.
Встановлений на таких моделях:
| VC-5913 | VC5813 |
| VC-5913V | VC-5813 |
| VC-5914 | VC-5813H |
| VC-5914V | VC-5813V |
| VC-5915 | VC5814 |
| VC-5915V | VC-5814 |
| VC-5915VT | VC5814H |
| VC-5916 | VC-5814H |
| VC-5916V | VC-5814V |
| VC-5923 | VC-5815V |
| VC-5924 | VC-5816V |
| VC-5953 | VC5853 |
| VC5955V | VC-5853 |
| VC-5956V | VC-5854 |
| VC-5956VN |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Повітряний фільтр |
| Призначення | Для пилесосу |
| Стан | Новий |
| Тип аксесуара | Мішок (багаторазовий) |
| Матеріал | Синтетична тканина, пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий, Блакитний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Об'єм | 4,5 л |
| Особливості | Original |
| Сумісність | Samsung 1300W New easy VC-5913 VC-5915V VC-5914 VC-5813 VC-5853 VC-5814 VC-5953 |
| Серія | Побутова |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Комплектація | Поштучно |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Сфера використання | Для дому |
| Об'єм, л | 4.5 |
| Комплект постачання | Багаторазовий мішок - 1шт |
| Тип сміття | Для крупного сміття та дрібного пилу |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Можна мити у воді | Так |
| Моделі | VC-5913 VC-5915V VC-5914 VC-5813 VC-5853 VC-5814 VC-5953 |
| Засіб відкривання мішка | Планка |
| Діаметр отвору по пластику | 46 мм |
| Діаметр отвору по гумці | 35 мм |
| Розмір рамки | 110 х 100 мм |
| Довжина фіксаційної планки | 150 мм |
| Тип монтажа | У рамку-тримач усередині пилососа |
| виготовлення | Флізелінова тканина, пластикові рамки та планка-фіксатор |
| Бренд товару | Samsung |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Категорія аксесуарів | До пилососів, парогенераторам, мийкам |
| Тип | Мішки |
| Тип мішка | Багаторазові |
| Матеріал рамки | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 263,07 ₴






