original
-21%

Мішок пилососа Zanussi Cannubi 800-R-600 багаторазовий
333 ₴
263,07 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 187740
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Багаторазовий мішок мішок для пилососа Зануссі Compact & Power
Встановлений на таких моделях:
| ZAN2100 | ZAN3430 |
| ZAN2100WB | ZAN3430PR |
| ZAN2240 | ZAN3430UK |
| ZAN2240PR | ZAN3435 |
| ZAN2242 | ZAN3435PR |
| ZAN2245 | ZAN3437 |
| ZAN2245PR | ZAN3712 |
| ZAN2250 | ZAN3713 |
| ZAN2250PR | ZAN3716 |
| ZAN2270 | ZAN3910 |
| ZAN2300 | ZAN3911 |
| ZAN2300UK | ZAN3913 |
| ZAN2305 | ZAN3920 |
| ZAN2305UK | ZAN3930 |
| ZAN2310 | ZAN3940 |
| ZAN2311 | ZAN3941 |
| ZAN2400 | ZANCG20IW |
| ZAN2400EL | ZANCG21EB |
| ZAN2400U | ZANCG22CB |
| ZAN2406DBE | ZANCG23WR |
| ZAN2410 | ZANCG23WRP |
| ZAN2410EL | ZANCG24SPM |
| ZAN2410U | ZANSC00 |
| ZAN2415 | ZANSC05 |
| ZAN2415EL | ZANSC10 |
| ZAN3425 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zanussi |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Повітряний фільтр |
| Призначення | Для пилесосу |
| Стан | Новий |
| Тип аксесуара | Мішок (багаторазовий) |
| Матеріал | Синтетична тканина, пластик |
| Колір | Білий, Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд товару | Zanussi |
| Діаметр отвору по пластику | 46 мм |
| Діаметр отвору по гумці | 35 мм |
| Довжина фіксаційної планки | 150 мм |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Категорія аксесуарів | До пилососів, парогенераторам, мийкам |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Комплект постачання | Багаторазовий мішок - 1шт |
| Комплектація | Поштучно |
| Засіб відкривання мішка | Планка |
| Моделі | yyy |
| Можна мити у воді | Так |
| Об'єм | 4,5 л |
| Об'єм, л | 4.5 |
| Особливості | Original |
| Розмір рамки | 110 х 100 мм |
| Серія | Побутова |
| Сумісність | Zanussi |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Тип | Мішки |
| Тип мішка | Багаторазові |
| Тип монтажа | У рамку-тримач усередині пилососа |
| Тип сміття | Для крупного сміття та дрібного пилу |
| виготовлення | Флізелінова тканина, пластикові рамки та планка-фіксатор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 263,07 ₴






