комплект
-21%

Мішки і предмоторний фільтр пилососа Samsung SC5100
707 ₴
558,53 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1587403
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект - багаторазові мішки 2шт і фільтр двигуна пилососа Самсунг
- розмір пластикової частини - 108 х 100 мм;
- діаметр отвору в пластиці - 46 мм;
- ємність - 4,5 л;
- тип - багаторазовий.
Встановлені на таких моделях:
| SC5100 | VCC5100 |
| SC5115 | VCC5115 |
| SC5120 | VCC5120 |
| SC5125 | VCC5125 |
| SC5128 | VCC5128 |
| SC5130 | VCC5130 |
| SC5135 | VCC5135 |
| SC5138 | VCC5138 |
| SC5140 | VCC5140 |
| SC5145 | VCC5145 |
| SC5148 | VCC5148 |
| SC514A | VCC514A |
| SC514B | VCC514B |
| SC5150 | VCC5150 |
| SC5151 | VCC5151 |
| SC5155 | VCC5155 |
| SC5158 | VCC5158 |
| SC5165 | VCC5165 |
| SC5345 | VCC5345 |
| SC5350 | VCC5350 |
| SC5354 | VCC5354 |
| SC5355 | VCC5355 |
| SC5356 | VCC5356 |
| SC5357 | VCC5357 |
| SC5370 | VCC5370 |
| SC5376 | VCC5376 |
| SC5377 | VCC5377 |
| SC5325 | VCC5325 |
| SC5330 | VCC5330 |
| SC5345 | VCC5345 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Повітряний фільтр |
| Призначення | Для пилесосу |
| Стан | Новий |
| Тип аксесуара | Мішок (багаторазовий) |
| Матеріал | Синтетична тканина, пластик |
| Колір | Білий, Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд товару | Samsung |
| Діаметр отвору по пластику | 46 мм |
| Діаметр отвору по гумці | 35 мм |
| Довжина фіксаційної планки | 150 мм |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Категорія аксесуарів | До пилососів, парогенераторам, мийкам |
| Кількість одиниць, шт | 3 |
| Кількість предметів, шт | 3 |
| Комплект постачання | Мішки та фільтр для пилососа |
| Комплектація | Набір |
| Засіб відкривання мішка | Планка |
| Моделі | yyy |
| Можна мити у воді | Так |
| Об'єм | 4,5 л |
| Об'єм, л | 4.5 |
| Розмір рамки | 110 х 100 мм |
| Серія | Побутова |
| Сумісність | Samsung |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Тип | Мішки |
| Тип мішка | Багаторазові |
| Тип монтажа | У рамку-тримач усередині пилососа |
| Тип сміття | Для крупного сміття та дрібного пилу |
| виготовлення | Флізелінова тканина, пластикові рамки та планка-фіксатор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 558,53 ₴










