original
-21%

Двигун пилососа Samsung SC8420 SC8431 SC8441 SC8461 SC8471 SC8481 оригінал
1 463 ₴
1 155,77 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 158859-SC8420
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оригінальний двигун на пилосос Samsung SC8420 SC8431 SC8441 SC8461 SC8471 SC8481
- загальна висота - 111 мм;
- діаметр - 135 мм;
- максимальная споживана потужність - 1800 Вт.
Встановлено на моделях:
| SC8410 | VCC8410 |
| SC8420 | VCC8420 |
| SC8421 | VCC8421 |
| SC8423 | VCC8423 |
| SC8425 | VCC8425 |
| SC8430 | VCC8430 |
| SC8431 | VCC8431 |
| SC8432 | VCC8432 |
| SC8440 | VCC8440 |
| SC8441 | VCC8441 |
| SC8442 | VCC8442 |
| SC8443 | VCC8443 |
| SC8448 | VCC8448 |
| SC8450 | VCC8450 |
| SC8451 | VCC8451 |
| SC8452 | VCC8452 |
| SC8453 | VCC8453 |
| SC8460 | VCC8460 |
| SC8461 | VCC8461 |
| SC8462 | VCC8462 |
| SC8470 | VCC8470 |
| SC8471 | VCC8471 |
| SC8480 | VCC8480 |
| SC8481 | VCC8481 |
| SC8483 | VCC8483 |
| SC84E0 | VCC84E0 |
| SC8550 | VCC8550 |
| SC8551 | VCC8551 |
| SC8552 | VCC8552 |
| SC8570 | VCC8570 |
| SC8571 | VCC8571 |
| SC8580 | VCC8580 |
| SC8581 | VCC8581 |
| SC8583 | VCC8583 |
| SC8585 | VCC8585 |
| SC8587 | VCC8587 |
| SC8650 | VCC8650 |
| SC8680 | VCC8680 |
| SC8685 | VCC8685 |
| SC8690 | VCC8690 |
| SC8695 | VCC8695 |
| SC86G0 | VCC86G0 |
| SC86H0 | VCC86H0 |
| SC8780 | VCC8780 |
| SC8785 | VCC8785 |
| SC8786 | VCC8786 |
| SC8790 | VCC8790 |
| SC8795 | VCC8795 |
| SC8796 | VCC8796 |
| SC87H0 | VCC87H0 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Вид запчастини | Двигун |
| Призначення | Для пилесосу |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд товару | Samsung |
| Висота | 111 мм |
| Висота виступу отвору всмоктування | 6 мм |
| Виступ на отвори всмоктування | Да |
| Діаметр | 135 мм |
| Діаметр кожуха обмотки | 84 мм |
| Діаметр кожуха турбіни | 135 мм |
| Діаметр отвору всасування | 32 мм |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Категорія аксесуарів | До пилососів, парогенераторам, мийкам |
| Клас ізоляції | F |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Кількість обмоток збудження | 2 |
| Кількість обертів за хвилину | 32000 |
| Кількість рухомих крильчаток | 1 |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Кількість електрощіток | 2 |
| Комплект постачання | Мотор пилососа |
| Комплектація | Поштучно |
| Максимальна споживана потужність | 1800 W |
| Максимальна сила струму | 8 A |
| Максимальна температура | 155°C |
| Моделі | SC8420 SC8431 SC8441 SC8461 SC8471 SC8481 |
| Потужність заклиненого мотора | 3000 W |
| Потужність, Вт | 1800 |
| Напруга живлення | 220 - 240 V |
| Зовнішній діаметр виступу | 34 мм |
| Номінальна напруга живлення | 230 V |
| Особливості | Original |
| Серія | SC84....VCC84.... |
| Система охолодження двигуна | Самоохолодження, залежна |
| Сумісність | Samsung SC8420 SC8431 SC8441 SC8461 SC8471 SC8481 |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Країна-виробник товару | В'єтнам |
| Тип | Двигуни |
| Тип аксесуара | Двигун |
| Тип збудження | Послідовне |
| Тип двигуна | Універсальний колекторний |
| Тип напруги живлення | Змінне |
| Тип за кількістю стадій вакуумування | Одностадійний |
| Тип за способом проходження повітряного потоку | Проточний, прямоточний, сквозной |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 155,77 ₴










