original
-21%

Оригінал мішок пилососа Samsung SC5482 SC5480 SC5490 SC5483 SC5491 SC54F7 SC5450 багаторазовий тканинний 4,5л
333 ₴
263,07 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 158740-SC5482
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оригінальний тканинний багаторазовий мішок для пилососа Samsung SC5482 SC5480 SC5490 SC5483 SC5491 SC54F7 SC5450
- ширина рамки - 108 мм;
- висота рамки - 100 мм;
- діаметр отвору в пластику - 46 мм;
- ємність - 4,5 л;
- тип - багаторазовий.
Встановлений на таких моделях:
| SC5450 | VCC5450 |
| SC5451 | VCC5451 |
| SC5455 | VCC5455 |
| SC5480 | VCC5480 |
| SC5481 | VCC5481 |
| SC5482 | VCC5482 |
| SC5483 | VCC5483 |
| SC5485 | VCC5485 |
| SC5490 | VCC5490 |
| SC5491 | VCC5491 |
| SC54E1 | VCC54E1 |
| SC54E2 | VCC54E2 |
| SC54F0 | VCC54F0 |
| SC54F1 | VCC54F1 |
| SC54F2 | VCC54F2 |
| SC54F5 | VCC54F5 |
| SC54F6 | VCC54F6 |
| SC54F7 | VCC54F7 |
| SC54Q6 | VCC54Q6 |
| SC54Q7 | VCC54Q7 |
| SC54U0 | VCC54U0 |
| SC54U2 | VCC54U2 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Повітряний фільтр |
| Призначення | Для пилесосу |
| Стан | Новий |
| Тип аксесуара | Мішок (багаторазовий) |
| Колір | Білий, Блакитний |
| Матеріал | Синтетична тканина, пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Об'єм | 4,5 л |
| Особливості | Original |
| Серія | SC54....VCC54.... |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Комплектація | Поштучно |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Сфера використання | Для дому |
| Об'єм, л | 4.5 |
| Комплект постачання | Багаторазовий мішок - 1шт |
| Тип сміття | Для крупного сміття та дрібного пилу |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Можна мити у воді | Так |
| Моделі | SC5482 SC5480 SC5490 SC5483 SC5491 SC54F7 SC5450 |
| Засіб відкривання мішка | Планка |
| Діаметр отвору по пластику | 46 мм |
| Діаметр отвору по гумці | 35 мм |
| Розмір рамки | 110 х 100 мм |
| Довжина фіксаційної планки | 150 мм |
| Тип монтажа | У рамку-тримач усередині пилососа |
| виготовлення | Флізелінова тканина, пластикові рамки та планка-фіксатор |
| Бренд товару | Samsung |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Категорія аксесуарів | До пилососів, парогенераторам, мийкам |
| Тип | Мішки |
| Тип мішка | Багаторазові |
| Сумісність | Samsung SC5482 SC5480 SC5490 SC5483 SC5491 SC54F7 SC5450 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 263,07 ₴






